Teknolojix Haber
MOBİL

Samsung Galaxy S20 Ultra için yeni şikayetler! (Bosanski jezik)

Üstün kamera performansı ile dikkatleri üzerine toplayan Samsung Galaxy S20 Ultra, bugünlerde bazı kullanıcıların yaşadığı sorunlarla gündeme geliyor.

Galaxy S20 Ultra kullanıcılarının aktardığı bilgiler, cihazın ekranında da sorun yaşandığını ortaya koyuyor. Exynos 990 işlemcinin yer aldığı versiyonda yaşanan sorun, 120Hz ve 96Hz yenileme hızında çalıştığı zaman ekranda yeşil alanlar oluştuğunu gösteriyor. Ekran yenileme hızı 60Hz değerine alındığında ise bu sorun ortadan kalkıyor. Kullanıcı raporlarına göre, yeşil ekran sorunu parlaklığın %30 ve altında olduğu senaryolarda gerçekleşiyor.

Tüketicilerden gelen yorumlara göre Galaxy S20 Ultra’nın Exynos sürümü, ABD varyantı olan Snapdragon 865 işlemcili sürümünden performans ve güç verimliliği konusunda daha zayıf kalırken, pil ömrüyle de tartışma konusu oluyor. Galaxy S20 Ultra, 5000 mAh kapasitesinde bir bataryaya sahip olmasına karşın, tek şarjla 3.5 – 4 saat ekran açık kalma süresi sağladığı yönünde şikayetler var.

Nove žalbe na račun Samsung Galaxy S20 Ultra

Samsung Galaxy S20 Ultra, privlači pažnju svojim vrhunskim performansama kamere, međutim postoje problemi s kojima se korisnici susreću.

Informacije koje prenose korisnici Galaxy S20 Ultra otkrivaju da postoji problem na ekranu uređaja. Problem s verzijom s procesorom Exynos 990 pokazuje da se pri radu na ekranu pojavljuju zelene površine. Ovaj problem nestaje kada je brzina osvježavanja ekrana postavljena na 60Hz. Prema korisničkim izvještajima, problem sa zelenim ekranom javlja se u scenarijima gdje je svjetlina 30% i ispod. Iako Galaxy S20 Ultra ima bateriju od 5000mAh, postoje pritužbe da on pruža 3,5 do 4 sata vremena zaslona uz puno punjenje.

Related posts

iPhone 12 Pro Max VS Samsung Galaxy Note 20 Plus | Karşılaştırma

Fatih Akgün

Merakla Beklenen Samsung’un Tasarım Harikası Kablosuz Kulaklığı Galaxy Buds Live Tanıtıldı

Fatih Akgün

Dünya devi  Google bu kez en kapsamlı beyin haritasını dünyayla paylaştı…

Meryem ACAR

Yorum Yap