Teknolojix Haber
MOBİL

Samsung Galaxy Tab S20 iki farklı ekran boyutuyla geliyor! (Bosanski jezik)

Galaxy Tab S7 neler sunacak?

Sektörden gelen bilgilere göre Galaxy Tab S6 modelinin devamı olacak yeni amiral gemisi tablet modellerinde iki farklı ekran boyutu kullanacak. Bir tanesi 11 inç boyutlarındayken diğeri ise 12.4 inç boyutlarında olacak.

Yeni amiral gemilerinin Snapdragon 865 yonga seti, 6GB/8GB RAM, 128GB/256GB depolama kapasitesi, daha gelişmiş kamera paketi ve daha iyi bir hızlı şarj desteği ile geleceği tahmin ediliyor.
İsimlendirme tarafında Galaxy Tab S7 öne çıkıyor olsa da Galaxy Note 12.4 şeklinde bir sürpriz yapmasını bekleyenler de var. Hatırlanacağı üzere Galaxy Note tablet serisinde S-Pen ekran kalemi önemli bir unsur olarak kullanılmıştı. İlerleyen haftalarda yeni tablet modelleri ile ilgili daha fazla bilginin ortaya çıkması bekleniyor.

Samsung Galaxy Tab S20 dolazi u dvije različite veličine ekrana!

Samsung, jedan od stabilnih igrača na tržištu tablet računara, započeo je svoju vodeću pripremu za ovu godinu. Ovog puta se tvrdi da je firma pripremila dva tableta različitih veličina ekrana. 

Šta će ponuditi Galaxy Tab S7?

Prema informacijama sa tržišta, Galaxy Tab S6 bit će nastavak modela, a koristit će dvije različite veličine zaslona u svojim novim vodećim modelima tableta. Jedan će biti veličine 11 inča, a drugi 12,4 inča.

Predviđa se da će novi flagship stići sa Snapdragon 865 čipsetom, 6GB / 8GB RAM-a, 128GB / 256GB skladišnim kapacitetom, naprednijim paketom kamera i boljom podrškom za brzo punjenje. Kao što je već poznato, pisač S-Pen korišten je kao važan element u seriji Galaxy Note tableta. 

Related posts

Samsung’dan 10.yıla özel Galaxy paketi

Fatih Akgün

Redmi 10X Pro’nun kamerasıyla çekilmiş ilk fotoğraf paylaşıldı!!

Fatih Akgün

Google’dan Android kullanıcılarını sevindirecek haber!

Fatih Akgün

Yorum Yap