Teknolojix Haber
MOBİL

Samsung Galaxy Z Flip DxOMark sonucu çıktı! (Bosanski jezik)

Akıllı telefonların fotoğraf ve video yeteneklerini test eden DxOMark’tan Samsung Galaxy Z Flip’in aldığı sonuç ise herkesi çok şaşırttı.

Ekibin bilgilere göre Galaxy Z Flip’in otomatik odaklaması 12500 TL’lik bir telefon için gayet yavaş çalışıyor. Ultra geniş açılı kamerada ve fotoğraflardaki ayrıntılarda da akıllı telefon oldukça geride kalıyor.

Galaxy Z Flip, spesifik olarak fotoğraf tarafından 109 puan, video tarafından ise 95 puan alan telefon. Bu sonuç ile DxOMark’ın en iyi kamera performansına sahip akıllı telefon listesine geçen yılın amiral gemisi Asus Zenfone 6’nın ve Samsung Galaxy Note 9’un üstünde, 27.sıradan giriş yapıyor. Mynet

Objavljeni rezultati testiranja Samsung Galaxy Z Flip!

Rezultat Samsung Galaxy Z Flip iz firme DxOMark, koja testira foto i video mogućnosti pametnih telefona, iznenadio je sve.

Prema informacijama tima, auto fokus Galaxy Z Flip djeluje vrlo sporo za telefon od 12500 TL. Kod ultra širokokutne kamere i detalja na fotografijama pametni telefon znatno zaostaje. Galaxy Z Flip je telefon koji posebno bilježi 109 bodova iz fotografije i 95 bodova iz videa. S ovim rezultatom lista DxOMark-ovih pametnih telefona sa najboljim performansama fotoaparata nalazi se na 27.mjestu iznad prošlogodišnjih vodećih Asus Zenfone 6 i Samsung Galaxy Note 9.

 

Related posts

Mobile World Congress (MWC) Yeni Gelişme!

Cep telefonu kredilerinde taksit sayısına sınırlama getirildi

Fatih Akgün

ABD’de Donanmanın Beklenen Beklenen Yasaklar Gelmeye Başladı…

Meryem ACAR

Yorum Yap