Teknolojix Haber
ÜRÜN İNCELEME

Samsung, TWS kulaklıklar için Hepsi Bir Arada Güç IC’lerini sundu

Kablosuz kulaklık pazarının hızlı bir şekilde büyümesi ile Samsung, ilk All-in-One Power IC’lerini piyasaya sürdü. Şirket TWS kulaklığın dahili elektroniğine yatırım yapmaya karar verdi. Daha uzun pil ömrü ve daha verimli tasarımlar sağlamak için bu kategori için son derece optimize edilmiş IC’lerdir.

Yeni güç yönetimi entegre devreleri (PMIC), MUA01 ve MUB01, sırasıyla şarj kutusu ve kulaklık başlıkları için tasarlanmıştır. Yüksek verimli ve daha küçük tasarım için anahtarlama şarj cihazları ve deşarj devreleri de dahil olmak üzere on taneye kadar ayrı bileşeni bir araya getirir. Bu, daha büyük piller ve dolayısıyla daha iyi pil ömrü sağlar. Ayrıca tek bir çipte hem kablosuz hem de kablolu şarjı destekler.

MUA01 ve MUB01 şu anda seri üretimde ve Samsung’un yakın zamanda açıklanan Galaxy Buds + TWS kulaklıklarında bulunuyor.

Lansmanla ilgili olarak, Samsung Electronics Sistem LSI pazarlamasından sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Dong-ho Shin şunları söyledi:

TWS kulaklıkları daha fazla kullanıcı için yüksek dinleme deneyimi sunar ve trend mobil aksesuar pazarını hızla genişleterek cihaz üreticileri için yeni fırsatlar yaratır. Samsung’un TWS cihazları için optimize edilmiş sektörde bir ilk olan hepsi bir arada güç yönetimi çözümleri, üreticilerin daha fazla esneklikle yeni uygulamalar

Related posts

Yapay Zeka Direksiyon Başındaki ‘Hataları’  Tespit Edecek…

Meryem ACAR

Yarı Kablosuz Kulaklık Oppo Enco M31 Duyuruldu

Yasemin ACAR

İnsan Kadar Güçlü Samsung A71!

Fatih Akgün

Yorum Yap