Teknolojix Haber
MOBİL

Samsung, Yeni Galaxy S Serisini Tanıtacağı Etkinliğin Tarihini Açıkladı

Samsung, yeni Galaxy S serisini ve yeni katlanabilir telefonu Galaxy Fold 2’yi tanıtacağı etkinliğin tarihini açıkladı. Twitter üzerinden resmi olarak paylaşılan videoya göre 11 Şubat’ta yeni Galaxy cihazları tanıtılacak.

Şirket, bugün Twitter’dan yaptığı paylaşımda video paylaşarak UNPACKED etkinliğinin tarihini paylaştı.

Samsung UNPACKED etkinliği 11 Şubat’ta düzenlenecek. Etkinliği canlı takip etmek isteyen kişiler Samsung’un kendi sitesinden takip edebilecekler.

Samsung, 11 Şubat’ta düzenleyeceği UNPACKED etkinliğinde Galaxy S serisinin en yeni üyelerini tanıtacak. Yeni Galaxy S serisi dışında Samsung, katlanabilir akıllı telefon çalışmalarının son ürünü olan Galaxy Fold 2’yi de UNPACKED etkinliğinde tanıtacak. Bakalım Samsung, daha önce çıkarmış olduğu ve dayanıklılığıyla hayal kırıklığı yaratan Galaxy Fold’da ne gibi değişiklikler ve geliştirmeler yapmış.

Yeni Samsung Galaxy S serisi ve Galaxy Fold 2 nasıl olacak?

Samsung Galaxy S20 serisinin bu sene üç farklı modelinin çıkması bekleniyor. Ortaya atılan iddialara göre bu modeller Samsung Galaxy S20, Samsung Galaxy S20+ ve Samsung Galaxy S20 Ultra olacak.

Bununla birlikte Samsung’un yeni katlanabilir cihazı Galaxy Fold 2’nin fiyatının oldukça makul olacağı tahmin ediliyor. Yine ortaya atılan iddialara göre Galaxy Fold 2, 1.000 dolarlık fiyat etiketine sahip olacak. Bu fiyat ilk Galaxy Fold ile karşılaştırıldığında arada dev bir uçurum olduğu görülebilir.

Related posts

Nokia Düğmeye Basıyor; Android 10 Güncellemesi Alacak Nokia Telefonlar Belli Oldu…

Meryem ACAR

Telegram Yeni Güncellemeyle Video Düzenleme Seçeneği Ekliyor!

Fatih Akgün

Galaxy Buds vs AirPods Hangi Kulaklık daha iyi?

Fatih Akgün

Yorum Yap