Teknolojix Haber
MOBİL

Samsung’dan 10.yıla özel Galaxy paketi

Galaxy 10th Anniversary Premium Package adındaki sınırlı sayıda özel cihaz paketinde Samsung Galaxy Note 10, Galaxy Watch Active ve Galaxy Buds ürünleri yer alacak.

Android işletim sisteminin benimsenmesinden en önemli faktörlerden birisi olarak gösterilen Samsung Galaxy S serisi sonrasında farklı segmentlere hitap eden dev bir aileye dönüşmüştü. 10 yılı geride bırakan Galaxy ailesi için Samsung özel bir paket hazırladı.

Galaxy 10th Anniversary Premium Package adı verilen bu özel paket belirli Samsung mobil cihazlarına ve aksesuarlarına ev sahipliği yapıyor. Özel paket belirli ülkelerde ve ülkelere özel fiyatlarda piyasaya sürülecek.

Özel paketin ana unsuru Samsung Galaxy Note 10 akıllı telefon modeli olacak. Telefon için özel bir silikon kılıf da pakete eklenmiş. Giyilebilir tarafta Galaxy Watch Active ve iki hediye kayış yer alıyor. Diğer bir hediye ise Galaxy Buds olarak belirlenmiş.

Samsung’un hali hazırdaki en iyi mobil cihazlarından oluşturduğu onuncu yıl özel paketi ay bitmeden piyasaya çıkmış olacak. Fiyatta ise 1100$-1200$ aralığında bir seviye beklentisi mevcut.

Related posts

iPhone 12 modelleri Eylül ayında karşımıza çıkabilir! (Bosanski jezik)

Fatih Akgün

Google’dan görme engelliler için özel klavye: Talkback

Fatih Akgün

Müslüman futbolcu Oppo’nun Yeni Reklam Yüzü

Fatih Akgün

Yorum Yap