Teknolojix Haber
İNTERNET

Samsung’dan ücretsiz YouTube Premium Aboneliği!

Samsung, Galaxy Telefon Sahiplerine Ücretsiz YouTube Premium deneme şansı sunuyor. Samsung’un gerçekleştirdiği kampanyanın içeriğinde ayrıca YouTube Music üyeliği de yer alıyor.

Samsung’dan ücretsiz YouTube Premium Aboneliği!

Dünyanın en büyük online video içerik platformu olan YouTube, kendisine yeni özellikler katarak daha fazla büyüyor. Google’ın sahibi olduğu bu platformun bünyesine kattığı özelliklerden bir tanesi de Premium üyelik seçeneği olmuştu.

Gün içerisinde sıklıkla vakit geçirdiğimiz YouTube’un Premium özelliği, kullanıcılarına birçok özellik sunuyor. Premium üyelik seçeneğinin sunduğu bu özellikler arasındaysa platformu reklamsız kullanım, YouTube’a özel üretilmiş içeriklere erişim gibi fırsatlar yer alıyor. Samsung ise yaptığı yeni bir kampanyayla kullanıcılarına ücretsiz Premium üyelik fırsatı sunuyor.

Teknoloji dünyasının devlerinden olan Samsung, YouTube Premium kampanyasını resmi internet sitesinden duyurdu. Samsung’un internet sitesinde yer alan duyuruda, kampanyanın içeriğinde YouTube Music’in de dahil olduğunu belirtiliyor.

Samsung, 14 Şubat 2020 – 5 Mart 2021 tarihleri arasında geçerli olacak bu kampanyada, biri 4 ay diğeriyse 2 ay olmak üzere iki farklı YouTube Premium üyelik seçeneği sunuluyor. Kampanyanın son kullanım tarihininse 5 Nisan 2021 olduğunu belirtelim.

Peki, bu Premium üyelikler neye göre belirleniyor? 4 aylık YouTube Premium üyeliği; Galaxy S20, S20+, S20 Ultra ve Galaxy Z Flip cihazlarda kullanılabiliyor. 2 aylık premium üyelikse tüm Galaxy cihazlarda geçerli. Bu noktada kampanyadan faydalanmak için söz konusu Galaxy cihazların 14 Şubat 2020 ile 5 Mart 2021 tarihleri arasında satın almış ve etkinleştirmiş olması gerekiyor. Yani telefonunuzu bu tarihler arasında almadıysanız bu kampanyadan faydalanamıyorsunuz.

Ayrıca Samsung’un internet sitesinde yer alan bir diğer katılım koşulu ise şöyle:

“Teklif, yalnızca hâlihazırda YouTube Premium, YouTube Music Premium veya Google Play Müzik abonesi olmayan; YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red veya Google Play Müzik abonesi olmamış ya da daha önce YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red veya Google Play Müzik deneme süresinden yararlanmamış müşterilere sunulmaktadır.” 

Eğer kampanyaya katılım koşullarının tamamını sağlıyorsanız Premium deneme üyeliğinizi şu adımları izleyerek başlatabilirsiniz:

  • Eğer YouTube hesabınız açık değilse uygulamanın Hesap‘ bölümüne giderek oturumunuzu açın.
  • Oturumunuzu açtıktan sonra Hesap bölümüne gelin ve YouTube Premium Üyesi Olun‘ sekmesine tıklayın.
  • Karşınıza çıkan ekrandan ‘Ücretsiz Dene kısmına tıklayın.
  • Satın alma işleminizi tamamlayın.

Related posts

E-Ticaret Devi Alibaba, 11.11’de rekor satış

Fatih Akgün

Eylül 2021’den İtibaren Android Cihazlar, Çoğu Güvenli Web Siteyi Desteklemeyecek!

M. Büşra Kaya

Virüsten Kaçarken Sakın Başka Virüslere Yakalanmayın!

Yağmur Kübra Yazıcı

Yorum Yap