Teknolojix Haber
MOBİL

Samsung’un Note 20’yi 5 Ağustos’ta tanıtacağı söyleniyor

Samsung normal şartlarda lansmanlarını büyük etkinlikler ile duyururdu. Ancak bu yıl koronavirüs gibi sebeplerle bunu yapamayacak gibi görünüyor. Ancak şartlara rağmen yine de bizi yeni teknolojilerinden de mahrum bırakmayacak. Eğer son sızıntılar doğru ise, şirket  Note 20’yi  5 Ağustos’ta duyurmaya hazırlanıyor.

Söylentiler, Front Page Tech’ten Jon Prosser ‘ın bir Twitter yazısı ile ortaya çıktı. Jon Prosser  ayrıca Note 20 yanında Galaxy Fold 2 ve Z Flip 5G’yi de duyurulmaya hazırlandığını belirtti.

 

Daha önceki söylentiler, Not 20‘nin temel olarak S20‘nin özelliklerini takip edeceğini, ancak daha büyük bir ekran ve elbette S-Pen gibi farklılıkların olacağı söylenmişti:

 

Ayrıca, bazı  tekrarlanan söylentilerden biri de olsa, Samsung‘un a Galaxy S20 Ultra’da 100x zoom modundan kurtulması bekleniyor. Ayrıca Samsung‘un S20‘de olduğu gibi,bunda da  kavisli ekranı da azaltması bekleniyor.

Fold 2 veya Z Flip 5G hakkında fazla bir şey bilmiyoruz, ancak yeni bir söylenti, şirketin ‘ultra ince cam’ ekranını korumak için eski S-Pen’i terk ettiğini söylüyor.

Muhtemelen daha fazlasını 5 Ağustos’ta öğrenebileceğiz.

 

 

Related posts

iPhone SE2020 Reklam Filmi Yayınlandı!

Fatih Akgün

Rusya’da Yerli Yazılım Şartı

Fatih Akgün

 Dünyada En Çok Rağbet Gören PUBG Mobile, Snapdragon 865 ile Sınıf Atlayacak!

Meryem ACAR

Yorum Yap