Teknolojix Haber
MOBİL

Samsung’un Yeni Dergi Uygulaması “SMAG”

Samsung’un Yeni Dergi Uygulaması “SMAG” 

Samsung‘un yeni dergi uygulaması “SMAG” yayında. Güney Kore teknoloji devlerinden olan Samsung’un yayınladığı yeni dergi SMAG ile dergi okumak artık dijital ortama taşınıyor. SMAG ile kullanıcılar National Geographic, Fortune, Marie Claire, Popular Science, Atlas, Burda, AutoShow gibi birçok yerli ve yabancı dergiye ulaşabiliyorlar. Yaşanan pandemi nedeni ile sosyal izolasyonda olunan bu günlerde SMAG, o anki haliniz ve ilgi alanlarınıza göre dergilere kolayca ulaşmanızı sağlayarak ana sayfanızı kişiselleştirmenize yardımcı oluyor. smag

Yayınlanan dijital dergiyi kullanarak SMAG arşivinden beğendiğiniz yayınları indirip herhangi bağlantıya ihtiyaç duymadan istediğiniz yerde okuyabiliyorsunuz. Ayrıca derginin en büyük özelliklerinden biri dergide beğendiğiniz bölümleri kırpma aracıyla keserek arşivleyebilmeniz. Çağımızın en büyük özelliklerinden biri de beğendiklerimizi yada düşüncelerimizi paylaşmak. İşte Samsung tarafından yayınlanan yeni dijital dergi SMAG’da da bu özellik unutulmamış. Kullanıcılar istedikleri bölümleri kolaylıkla arkadaşlarıyla paylaşabiliyor. Samsung SMAG ile kullanıcıların günlük hayata dair bilgi paylaşımı yapmasını, ilgi alanlarını geliştirebilmelerini ve izolasyonda olunan bugünlerde sosyal muhabbeti sağlamayı hedefliyor.

samsung

Samsung yaptığı açıklamalarda #evdeberaberiz çağrısında bulundu. Bu süreçte insanlara destek vermek amacıyla yeni dijital dergi SMAG’ı tam 90 gün boyunca ücretsiz kullanıma sundu. Kullanıcılar Galaxy Store veya Google Play Store kullanarak SMAG’a sahip olabiliyor.

Ayrıca Bir Adım Önde Olmak İsteyenlere “Kolay Randevu” adlı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Microsoft’un Defender Uygulaması, iOS ve Android’e Geliyor

Yasemin ACAR

Xiaomi’nin 120W Şarj Cihazı Sertifikasını Aldı

Fatih Akgün

OnePlus 7 Pro’ya Wi-Fi 6 Desteği

Fatih Akgün

Yorum Yap