Teknolojix Haber
OYUN

Samurai Jack: Battle Through Time Oyunu

Gerçek hayranları onu iyi tanır: Sınır tanımayan bir Samuray Jack’tir o!

Şu anki neslin çok da haberinin olmadığını düşündüğümüz Samurai Jack, vakti için efsane bir çizgi-seriydi. Esprli anlatımı, farklı çizimleri ve eğlenceli hikayeleriyle son derece sevilen bir yapımdı. Zamar içinde ortadan kaybolsa da çeşitli denemelerde onu hayata bağlanmaya çalışıyor. Bunun son örneği de Samurai Jack: Battle Through Time’dan başkası değil.

Soleil ve Adult Swim Games adındaki pek de ismi duyulmayan firmaların yapımını ve dağıtımını üstlendiği oyun, tahmin ettiğiniz üzere bizim ünlü samurayımz Jack’in koltuğuna oturuyor. Ve Ingilizcesi olan okurlarımızın, oyunun isminden tahmin edeceği üzere oyunda farklı zaman dilimlerini ziyaret ediyoruz.

Kahramnımızı Devil May Cry stili bir kameradan kontrol edeceğimiz oyun, bizi DMC kadar olmasa da, bir çok düşmanla karşılaştıracak. Bunları yenerek yeni yetenekler kazanacağız. Daha da güçlenip kocaman boss’lara karşı güçlü hale geleceğiz. Yani herhangi bir aksiyon oyununda olandan pek farklı değil. Süreli aynı karakteri ve aynı kılıcı kullanmamızı sağlayacak olan zaman içerisindeki yolculuk teması kahramanımızı ziyaret ettiğimiz döneme göre şekillenecek. Bazen kılıcımızın yanında da silahlar kullanabileceğiz.

Platform ögelerine sahip olacak olan oyun, görsel kullanın de gayet tatmin edici gözükmekte. (Fragmanı izleyin.) Eğer şu anki halini korursa, gayet güzel bir görsellikle karşılaşacağımız aşikar.

Sadece tek kişilik oyun modu bulunacak olan yeni Samuray Jack, PC, PS4, XONE ve Switch için hazırlanyor ve 20 Ağustos çıkması bekleniyor.

“Arkadaşlarınızla Zaman Geçirin!” 5 Multiplayer Oyun ile Evde Kal Türkiye ilgili habere buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

PS5 veya Xbox Series X’te, FIFA 21’i Ücretsiz!

Fall Guys, Steam’de Anlık Oyuncu Sayısında GTA V’i Geride Bıraktı

Fatih Akgün

Xbox Series X ilk defa görüntülendi

Fatih Akgün

Yorum Yap