Teknolojix Haber
StartUp Projeler

Sanal POS Sistemi: iyzico

iyzico, e-ticaret firmaları, pazaryerleri ve bireysel kullanıcılar için ödeme altyapısı sağlayan girişim şirketi. 2013 yılında Barbaros Özbuğutu ve Tahsin Isın tarafından kuruldu. Yerli ödeme sistemi olarak da tanımlanan iyzico Türkiye’de yaptığı başarılı çalışmalar ile en iyi projeler arasına girmeyi başarmıştır. 2017 yılından 2018 yılına kadar yaklaşık yüzde 70 oranında büyüyen şirket, 2018’den 2019’a kadar ise yaklaşık yüzde 150 büyüme kaydetti. Ülkemizin en hızlı büyüyen girişimlerinden biri olan iyzico, Haziran 2019’da bir Naspers şirketi olan PayU’ya 165 milyon dolara satılmıştır. Satış sonrasında iyzico ekibi, PayU’nun Türkiye operasyonlarını da devraldı.

İyzico temel olarak, farklı alanlarda hizmet veren çeşitli büyüklüklerdeki e-ticaret şirketlerine kolay ve güvenli bir ödeme platformu sunuyor. Altyapı zorluğu, tek panelden yönetim, güvence konusundaki problemlere kolay çözümler üretip iş ortaklarının hayatlarını kolaylaştıran bir sisteme sahipler. iyzico sistemini, sitenize kurduğunuzda hem 24 saat içerisinde online satış yapmaya başlayabilir hem de tüm kredi kartlarına taksitli satış gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyat garantisi ve kesintisiz destek sunan iyzico, her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir.

iyzico iş ortakları, 6493 sayılı yasayla uyumlu pazar yeri çözümleri, kredi kartı saklama gibi servisleri sayesinde müşterilerine yüksek güvenlik ve tek tık ile alışveriş imkanı sunuyorlar. iyzico, ülkemizde Samsung, sahibinden.com, Modanisa, Zara, adidas ve Atlas Global gibi şirketler ile çalışmaktadır. Dünya çapında da ün kazanan iyzico sadece ticari anlamda yatırımlar yapmıyor aynı zamanda yeni girişimcilere de destek veriyor.

İyzico sisteminin detaylarını öğrenmek ve kayıt olmak için ? iyzico

Related posts

Hizmet Piş, Ağzıma Düş

Fatih Akgün

YapıRadar.com açıkladı: Yerli inşaat malzemeleri ve teknolojik partnerler konut maliyetlerini düşürüyor

Fatih Akgün

Fırsatların pazar yerinden işletmelerin pazar yerine: FırsatbuFırsat

Fatih Akgün

Yorum Yap