Teknolojix Haber
OYUN

Silent Hill 4 The Room oyunu PC sürümü GoG platformunda

Silent Hill 4 The Room oyununun PC sürümü uzun bir sürenin ardından GoG platformunda serinin hayranlarına sunuldu.

Silent Hill 4 The Room uzun süreli bekleyişin ardından PC oyuncularının karşısına çıktı ve GoG platformunda (Good Old Games) yayınlandı. Şimdiye kadar oyunun PC versiyonu için oyun severler çeşitli emulator programlarını kullanmak zorunda kalıyordu.

Silent Hill 4 PC platformu için tekrar çıkmış oldu

2004 yılında Playstation 2 ve Xbox platformları için çıkan Silent Hill 4 The Room, daha sonradan PC için gelmiş olsa da dijital marketlerde kendisine yer edinememişti. Bu sebeple oyunu daha sonradan tekrar oynamak isteyen oyuncular genelde emulator programlarına baş vuruyordu. Oyunun GoG üzerinden yayınlanması ile birlikte dijital sürümü de tekrar PC platformu için çıkmış oldu. 9.99$ fiyat etiketi ile çıkan oyundan sonra serinin diğer oyunlarının da GoG platformuna gelebileceği belirtilmiş. Yani ilerleyen günlerde Silent Hill 1, 2 ve 3’ü tekrar görme ihtimalimiz bulunuyor.

Silent Hill 4 The Room serinin en farklı oyunlarından biri olmayı başarmış ve farklı konsepti ile dikkat çekmişti. Henry Townshand isimli bir karakteri yönettiğimiz oyunda kendimizi bir apartman dairesine hapsolmuş bir şekilde buluyordur. Burada oluşan ufak bir delik ile adeta kabuslarımıza giriş yaptığımız oyun 2. ve 3. oyun kadar yüksek puanlar alamasa da oyun severlerin beğenisini kazanmıştı.

Related posts

İşte haftanın oyunları! Canınız Sıkılmadan Oynayın

Fatih Akgün

Oyun Sevenlere Müjde :27 Oyun Ücretsiz Oldu

Fatih Akgün

GTA 6 Ne Zaman Gelecek? Haberler Üzdü..!

Yorum Yap