Teknolojix Haber
MOBİL

Sızıntıyla ortaya çıktı: Huawei P40 ve Huawei P40 Pro’nun fiyatı belli oldu!

Paris’te gerçekleşmesi beklenen Huawei’nin lansmanı Corona virüsü nedeni ile geçtiğimiz günlerde iptal edilmiş ve lansmanın internet üzerinden yapılmasına karar verilmişti. 26 Mart’ta lansmanı yapılması beklenen Huawei P40 serisi akıllı telefonlarının tanıtılacağı etkinliğe bir gün kala yeni bir bir sızıntı daha geldi. Uzun zamandır fiyatı için heyecanla beklenen Huawei P40 ve Huawei P40 Pro’nun fiyatları sızdırıldı.

 P40 serisi fiyatları etkinliğe bir gün kala sızdı

 

Sürekli sızıntılar ile gündeme gelen Huawei P40 serisi hakkında çıkan sızıntılara bir yenisi daha eklendi.Daha önceki sızıntılarda Huawei P40‘ın düz bir ekran tasarımıyla geleceği, P40 Pro‘nun ise kıvrımlı bir ekran tasarımına sahip olacağı listelenmişti. Son gelen sızıntıda bu bilgileri doğrulayan bilgiler ortaya çıktı.

 

Bunun dışında sızıntıda Huawei P40 serisinin fiyatları da listelenmiş durumda. Sızıntıya göre Huawei P40’ın fiyatı Avrupa’da 799 Euro’dan, (yaklaşık 5.570 TL) Huawei P40 Pro’nun fiyatı ise 999 Euro’dan ( yaklaşık 6.960 TL) başlayacak.

Huawei lansmanı yarın kaçta olacak?

Hatırlatmakta fayda var. Bu fiyatlar en son sızıntıda ortaya çıkan fiyatlar, kesin fiyatlar değil. Huawei’nin lansmanda  açıklayacağı fiyatlar bu fiyatların aksine daha yüksek veya daha düşük olabilir. Huawei, yeni Huawei P40 serisi akıllı telefonlarını tanıtacağı etkinlik  26 Mart 2020 TSİ 16:00‘da düzenlenecek. Etkinlik internet üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Related posts

YouTube’un en çok kazananı 8 yaşındaki çocuk oldu!

Fatih Akgün

Xiaomi Redmi K30 Pro, Game Turbo 3.0 ile Geliyor!

Fatih Akgün

YouTube Music’e Şarkı Sözlerini Görüntüleme Özelliği….

Fatih Akgün

Yorum Yap