Teknolojix Haber
YAŞAM

Son Dakika!!Fatih Terim’in Sağlık Durumu!!Mustafa Cengiz’den Açıklama!!

Son dakika corona virüsü haberleri! Çin’de ortaya çıkıp tüm dünyaya hızla yayılan corona virüs salgını, ülkemizi de etkilemiş ve Süper Lig tatil edilmişti. Liglerin tatil edilmesinin ardından Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahil Albayrak ve Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in corona virüsü testinin pozitif çıktığı açıklanmıştı. Bu gelişmeler üzerine Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Abdurrahim Albayrak ile Fatih Terim’in son durumlarında ve gündeme dair açıklamalarda bulundu.

mustafa cengiz ile ilgili görsel sonucu

Son dakika corona virüsü haberleri! Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz gündeme dair soruları GS TV’de cevaplıyor. İşte Cengiz’in açıklamalarında satır başları…

“Türkiye Futbol Federasyonu süreci sağlıklı olarak yürütememiştir”

“Hocamızın sağlığı çok iyi, maşallah yerinde. Karşılıklı espriler yaptık, sağlığı yerinde. Sevenleri sevinsin, rakipleri biraz daha çalışsın.”

“Bende belirtilerin hiçbiri yok. Testlerin sonuçlarını bekliyoruz, velev ki korona geldi… Bizim doktorlardan aldığımız bilgi, kitlenin %80’inin bu virüse yakalanacağını söylüyor. Kalan %20 için devlet bir ulusal savaş içinde.”

“BU SALGINDAN KAÇIŞ YOK”
“İlgili bakanlıkların dediklerine uymamız gerekiyor. Bütün departmanlarımızı evden çalışmaya sevk ettik. Bu bir pandemi. Bu salgından kaçış görünmüyor, önemli olan vücut direncini en üstte tutarak, yönergelere titizlikle uyarak bu salgını atlatmak.”

“Biz uyarılarımızı yaptık ama maalesef algı peşinden koşanlar, biz maçların seyircili oynanmasını istemişiz gibi ters algı yapıyorlar. Kronolojik sıraya uymuyorlar. Devletimiz ne derse odur.”

“12 Mart’ta, devletimiz maçların seyircili oynanacağını iddia etti. İlk koronavirüs vakasının ardından bütün insanlar marketleri boşalttılar. Devletimiz, bu paniği önlemek için araştırmaları yaptı, maçın seyircili oynanacağını ilan etti.”

Related posts

Uzaktan Çalışmak İçin Gerekli Teknolojik Çözümler!

Amazon çevrimiçi eczane hizmeti sunmaya başladı

Vildan Çelik

Corona Virüsü Salgınına Karşı Elleri Yıkamanın Önemini Gösteren Fotoğraf

Fatih Akgün

Yorum Yap