Teknolojix Haber
TeknolojiXHaber

Spider-Man Serenity Now yakında sinemalarda

Marvel sinematik evrenindeki yeni Spider-Man filmi için tarih belli oldu. İşte Spider-Man Serenity Now için vizyon tarihi ve diğer detaylar.

Marvel sinematik evreninde 4. faz önümüzdeki Mayıs ayında vizyona girecek olan Black Widow filmiyle start alacak. Sonrasında vizyona girecek olan diğer Marvel filmleriyle Avengers ekibi baştan yaratılmış olacak.

Yeni Avengers ekibindeki en önemli karakterlerden birisi de şüphesiz Spider-Man olacak. Sony ve Disney arasındaki iplerin gerilmesine neden olan Spider-Man önümüzdeki dönemde hem Sony, hem de Marvel’ın sinematik evreninde ortak payda olarak karşımıza çıkacak.

Yani hem Marvel filmlerinde, hem de Sony’nin Venom ile startını verdiği sinematik evrende Tom Holland, Spider-Man olarak rol alacak.

Spider-Man Serenity Now yayınlanma tarihi ne zaman?

Sinema severlerin en çok merak ettiği konulardan birisi de Spider-Man’in Marvel sinematik evrenindeki bir sonraki filmiydi çünkü Spider-Man Far From Home kritik bir sahne ile bitmişti. Dolayısıyla Spider-Man’in katil damgasından nasıl kurtulacağı merak konusu oldu.

Geçtiğimiz gün Disney merakla beklenen Spider-Man filminin ismini ve vizyon tarihini açıkladı. Firmadan yapılan açıklamada Spider-Man vizyon tarihinin 16 Temmuz 2021 olacağı belirtildi. Spider-Man’in yeni macerasının ismi ise Serenity Now olacak.

Related posts

Twitter’dan Koronavirüs Manifestosu!

Meryem ACAR

iPhone Cihazım Bozulursa Ne Yapmalıyım?

Fatih Akgün

Intel Grafik Sürücüleri Windows 10 2004’ü Destekliyor

Fatih Akgün

Yorum Yap