Teknolojix Haber
İNTERNET TEKNOLOJİ (Genel)

Spotify Yeni Özellik

Spotify’ın gelecek sürümlerinde sunulacak önemli bir özellik ortaya çıktı. Popüler müzik akış uygulamasının Android sürümünde keşfedilen özellik ile, Spotify’da telefonlara indirilmiş diğer müziklerin de dinlenebileceği görülüyor.

Dünyanın en popüler müzik akış servisi Spotify, geçtiğimiz günlerde hikaye özelliğini test etmesiyle gündeme gelmişti. Spotify’ın Android sürümündeki, farklı özellik üzerinde çalışıldığı ortaya çıktı. Tersine mühendislik çalışmaları ile teknoloji devlerinin yeniliklerini tespit eden Jane Machun Wong’a göre Spotify, telefondaki tüm müzikleri çalabilecek.

Telefona indirilen müzikler de artık Spotify’da

Wong’un Android uygulamasında ortaya çıkardığı detayda, Spotify içinde telefona indirilmiş diğer müziklerin de dinlenebileceği ortaya çıktı. Spotify kullanıcıları, dahili hafızaya indirdikleri tüm müzikleri artık Spotify ile dinleyebilecek.

Wong, Spotify’ın yeni özelliği ile ilgili olarak, artık kullanıcıların uygulamayı standart bir müzik çalar uygulaması olarak da kullanabileceğini aktardı. Bu da Spotify’ı daha iyi bir deneyim sunacak formata getiriyor.

Spotify’ın telefondaki müzikleri çalma özelliği nasıl görünecek?

spotify_yeni_özellik

Spotify, telefondaki diğer müzikleri çalma özelliğini, Ayarlar menüsüne eklenecek yeni bir seçenekle sağlayacak. Bir kullanıcı, bu seçeneği aktif ettikten sonra telefondaki tüm müzik dosyaları, Spotify’a entegre edecek. Bu sayede de farklı bir kaynaktan indirilmiş olan bir müzik dosyası, Spotify üzerinden dinlenebilecek. Kullanıcılar, telefonlarındaki müziklere erişebildikleri farklı bir çalma listesiyle karşılaşacaklar.

Spotify’ın, telefondaki dahili müzikleri çalma özelliğine Ayarlar menüsüne eklenecek yeni bir buton üzerinden erişilebileceği görülüyor. Bu seçeneğe gidilerek, telefona farklı kaynaklardan indirilmiş müzik dosyaları rahatlıkla dinlenebilecek.

Spotify’ın, telefondaki müzikleri çalma özelliğinin herkese mi yoksa sadece Spotify premium abonelerine mi sunulacağı henüz bilinmiyor.

Bu haberler de ilginizi çekebilir:

Related posts

2,3 Milyon Endonezyalının Bilgileri İnternette Yayınlandı!

Fatih Akgün

Dijital Reklam Teknoloilerinde Yapılan 7 Büyük Hata…

Meryem ACAR

Görüntülü görüşmede kullanabileceğiniz en iyi uygulamalar

Fatih Akgün

Yorum Yap

Yepyeni bir Haberimiz Var    Haberi İncele Daha sonra bakarım