Teknolojix Haber
OYUN

43 TL’lik Hitman Go Kısa Süreliğine Ücretsiz

Square Enix, 43 TL’lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz (Android ve iOS). Japon video oyun geliştirici  Square Enix tarafından pazara sunulan ve mobil platformdaki en popüler oyunlarından biri olan Hitman GO, IOS ve Android için ücretsiz hale geldi. 43 TL’lik Hitman Go Kısa Süreliğine Ücretsiz

Dünya genelinde yayılan koronavirüs pandemisi yüzünden insanlar evlerinden çıkamıyorlar. Durum da böyle olunca evet oyun oynamak evdeyken yapılabilecek en iyi seçenek olarak görünüyor. Bu zorlu süreç içerisinde firmalar yardımcı olabilmek için bazı oyunları kısa bir süreliğine ücretsiz vermekteler.

Kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan oyunların bu haftaki şanlısı, Play Store üzerinde normal fiyatı 43 TL olan Hitman GO oldu. Square Enix’in mobil platformdaki en popüler oyunlarından biri olan Hitman GO’yu ücretsiz bir şekilde indirdiğinizde bu oyuna sonsuza dek sahip olabileceksiniz. Ancak elinizi çabuk tutut çünkü oyun sadece 6 gün boyunca ücretsiz kalacak.

Hitman GO nasıl bir oyun?

Play Store’da 4,6/5 ve App Store’da 4,7/5 puan almayı başaran Hitman GO, oyuncular arasında oldukça da popüler. Strateji tabanlı bu oyunda düşmanlardan kaçmak için hücreler arasında akıllıca hareket etmeniz ve hedefleri etkisiz hâle getirmeniz gerekmekte. Yüksek güvenlik önlemleriyle korunan bölgelere de sızmanız gerekmekte.

Oyunda bütün hareklerinizi önceden tasarladıktan sonra düşmanlarınızın dikkatini dağıtıp, kılık değiştirip, keskin nişancı tüfeklerine sahip olabilirsiniz. Ajan 47’nin kendine özel tabancalarını ve yöntemlerini kullanabilirsiniz. Bütün bunları yaparken unutmamanız gereken en önemli şeyse düşmanlara yakalanmamak. Hitman Go Ücretsiz (Android ve iOS)

Square Enix, 43 TL’lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz (Android ve iOS)
43 TL’lik Hitman Go Kısa Süreliğine Ücretsiz

Hitman GO ücretsiz bir şekilde nasıl indirilir?

Android veya iOS işletim sisteminde ücretsiz olarak Hitman GO’yu indirmek için yapmanız gereken tek şey oyunun ilgili mağazadan indirebilirsiniz. Uğraşmak istemezseniz de  aşağıdaki linklere tıklayıp oyunu indirebilirsiniz.

Android için Buraya tıklayabilirsiniz.

IOS için Buraya tıklayabilirsiniz.

Diğer Oyun Haberleri İçin Tıklayın.

Related posts

Sokağa Çıkma Yasağında 15 Oyun

Fatih Akgün

The Sims 5 Hakkında Bildiğimiz 5 Şey, 5 Olası Özellik

Fatih Akgün

Hindistan,Çin bağlantılı 118 mobil uygulamayı yasakladı

GÜLİN DİNÇ KÖYLÜ

Yorum Yap