Teknolojix Haber
OYUN

Steam’de, toplamda 98 TL değerinde dört oyun ücretsiz oldu!

Dünya çapında yayılan Koronavirus salgını nedeniyle oyun firmalarının bugünlerde sık sık, kalıcı ücretsiz oyunlar sağladığını gözlemlemekteyiz. Steam üzerinde Tomb Raider, Deiland, Drawful 2 ve Lara Croft and the Temple of Osiris adlı oyunlar ücretsiz olarak alınabilir hale geldi. Mağaza fiyatları toplamı 98 TL olan dört oyunu nasıl elde edebileceğinizi ve oyunların neler sunduğunu sizler için listeledik.

Tomb Raider

Bir japon efsanesi için araştırma yapma amacıyla uzun bir yolculuğa çıkan Lara Croft, yolculuk esnasında hava şartlarının kötüleşmesiyle bir takım ciddi sorunlar ile karşılaşır ve Tomb Raider kişiliğini kazanmaya başlar.

Oyunun normalde Steam mağaza fiyatı 34 TL olarak belirlenmiş

Lara Croft and the Temple of Osiris

Çeşitli bulmacalar ile yolumuza çıkan düşmanları alt ettiğimiz ve amacımıza ulaşmak için birçok farklı oynanış stilini deneyebileceğimiz değişik bir aksiyon-macera oyunu.

Oyunun Steam mağaza fiyatı 21 TL olarak belirlenmiş

Deiland

Günlük hayatta gördüğümüz tarım ve inşaat gibi işlerle ilgilenebileceğimiz oyun, RPG ögeleriyle birlikte uzun süreli bir oynanış sunuyor.

Oyunun Steam mağaza fiyatı 25 TL olarak belirlenmiş
Oyuna ait Steam bağlantısı için tıklayın

Drawful 2

Bir çizim oyunu olarak tanıtılan Drawful 2’de, arkadaşlarımız ile birlikte çizim yaparak bu çizimin hangi nesneye yada canlıya ait olduğunu bulmaya çalışıyoruz. Ayrıca Steam Remote özelliğini destekleyen oyun, tablet ve mobil platform üzerinde de eş zamanlı oynanış da vadediyor.

Oyunun Steam mağaza fiyatı 18 TL olarak belirlenmiş
Oyunları ücretsiz bir şekilde elde etmek için, oyunların alt kısımlarında yer alan bağlantılara giderek, hesabıma ekle butonunu kullanabilirsiniz. Ayrıca kampanyaların 24 Mart tarihinde sona ereceğini unutmayın.

Related posts

Sony’den ilginç PlayStation 5 patenti

Fatih Akgün

Minecarft Güncellendi. Yeni Eklentiler ile Minecraft.

Fatih Akgün

Evde Keyifle Zaman Geçirtecek Muhteşem Oyunlar

Fatih Akgün

Yorum Yap