Teknolojix Haber
TEKNOLOJİ (Genel)

Tasarımıyla Fark Yaratan Galaxy BudsX Sürpriz Özelliklerle Geliyor

Farklı tasarımıyla dikkat çeken Samsung Galaxy BudsX sürpriz özellikle geliyor

Galaxy Buds Plus piyasaya yaklaşık olarak iki ay önce sürülmüştü. Bunun ardından Samsung yeniden harekete geçti ve yeni kablosuz kulaklık için kolları sıvadı. Bir süredir patent çalışmaları devam ediyordu. Avrupa Birliği ve İngiltere’de yapılan patent başvurularının hemen ardından yeni kulaklık modeli için ticari bir marka başvurusu da başlatılmış oldu.

SamsungMobile tarafından bu süreçte tasarımı ve özellikleri hakkında bazı bilgiler verildi. Yeni kulaklık modelinin tasarımı ise oldukça dikkat çekici. Fasulyeye benzeyen BudsX, farklı kullanıcılara hitap edecek. Günlük kullanımla birlikte sporcularda tasarımı nedeniyle çok rahat bir şekilde kullanabilecek. Hedef kitlesi ile düşünüldüğü zaman pek çok kişinin son derece beğeneceği bir model olduğunun altı çiziliyor.

Yeni Özellikleri

Güney Koreli dev teknoloji şirketi Samsung’un ticari marka başvurusunda bulunmasının ardından detaylar kısa sürede ortaya çıkmaya başladı. Marka başvurusu sırasında MP3 çalar ve tek bir birim olarak satılan kablosuz kulaklık ifadelerine yer verildiği dikkatlerden kaçmadı. Bu özelliği ile kullanıcıları oldukça heyecanlandırdığı öğrenildi. Markanın telefondan bağımsız olarak bir kulaklık modeli üzerinde çalıştığı düşünülüyor.

Bu kulaklık modeli piyasaya sürüldükten sonra şarkıları, sesli kitapları ya da podcastleri bir telefona ya da ek bir cihaza ihtiyaç duymadan dinlemeyi kolaylaştıracak. Bu süreçte özellikle spor yaparken müzik dinlemek isteyenler için iyi haber verildi. Koşarken, spor yaparken, bisiklet sürerken yapılan yorucu aktiviteler sırasında herhangi bir cihaz taşıma derdi son bulacak. Kablosuz kulaklık pazarında yeni bir rakip oluşturması bekleniyor.

Related posts

Eski iPhone sahiplerine Apple, 25 dolar ödeyecek

Fatih Akgün

Apple’dan Yeni iPad’in Çıkacağına Dair Bir İpucu Geldi

Fatih Akgün

Samsung Galaxy A71 tanıtıldı!

admin

Yorum Yap