Teknolojix Haber
StartUp Projeler

Tek Tuşla, İstediğin Su : BİSU

 Ozan Alptekin ve Ergin Üner tarafından hayata geçirilen BiSU, Android ve iOS uygulamalarıyla akıllı telefonunuz üzerinden su siparişinizi vermenizi sağlıyor.

BİSU girişimcileri 2015’in Mart ayında fikrin ortaya çıkmasının ardından 8 kişilik bir yazılımcı ekip tarafından 4 ayda test edilebilir seviyeye ulaşmış. Ağustos ayı boyunca yaklaşık 250 kişilik bir kullanıcı grubuyla gerçek test yapılıp küçük sorunlar çözülmüş. 6 Eylül itibariyle de aktif olarak kullanıma açılmış.

BİSU damacana su siparişi işini çözen mobil uygulama olarak hayatımıza girdi.Android ve iOS uygulamalarıyla akıllı telefonunuz üzerinden su siparişinizi vermenizi sağlıyor.Bayiye kayıtlı cep telefonu numaranızı tanıyan sistem hemen aboneliğinizi gösteriyor ve hızlıca sipariş verebiliyorsunuz. Verdiğiniz bir siparişi de tekrarlayabiliyorsunuz.

BiSU: Damacana su siparişi işini çözen mobil uygulama - Webrazzi

Kullanıcısına istediğin markadan cam, damacana ve pet su siparişini tek tuşla sunuyor.Teslimat zamanını da kendine göre ayarlanabilme seçeneği de bulunmakta.Kapıda ödeme dışında, kredi kartiBKM Express ile ödeme imkanı da mevcut.

BİSU uygulamasını indirmek için ?BİSU

Related posts

Gideceğiniz mekanı gitmeden tanımanın kolay yolu: mekan.com

Fatih Akgün

Fırsatların pazar yerinden işletmelerin pazar yerine: FırsatbuFırsat

Fatih Akgün

Start-Up : Başarıya Giden Uzun Yol

Fatih Akgün

Yorum Yap