Teknolojix Haber
MOBİL

Telefonu değil Launcher’ ini değiştirin :)

Telefonlarınızda aynı ekrana bakmaktan sıkıldınız mı ? Farklı şeyler mi görmek istiyorsunuz ? Google Play Store’ da farklı zevklere hitap edebilen; cihazınızı özelleştirebilmenizi sağlayacak çeşitli geliştiricilerin ürettiği bir sürü Launcher uygulamaları mevcut.

Solo Launcher

100 milyondan fazla kullanıcısı olan Solo Launcher, sade ve hızlı bir kullanıma sahip. Hızlı kullanımı, ergonomik yapısı ve kişiselleştirmeye yönelik pek çok seçeneği mevcut. Ayrıca, sürekli güncelleme alarak seçenekleri de arttırıyor.

Newborntorn şirketi geliştirmiş olup Play Store üzerinden ücretsiz indirilebiliyor.

 

Nova Launcher

50 milyonun üzerinde kullanıcısı olan, çok rağbet gören android launcher uygulamalarından biri de Nova Launcher. Sık sık güncelleme alıyor. Ayrıca özel simge tasarımları, karanlık tema seçeneği, yedek alma ve geri yükleme kolaylıkları ile öne çıkıyor.

Pekçok özelleştirme seçeneğine sahip olan uygulama ücretsiz. Fakat prime sürümünü satın alırsanız daha fazla seçeneğe sahip olabilirsiniz. TeslaCoil tarafından geliştirilen uygulama Play Store’ de ücretsiz.

 

Smart Launcher 5

20 milyon kişi tarafından kullanılan Smart Launcher 5, topluluk odaklı gelişmeleri ön plana çıkarıyor. Kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarını fazlasıyla önemseyip bu doğrultuda geliştiren bir uygulama. Dikey ve yatay modda da kullanım seçeneği mevcut olan uygulama, işlevsel yapısıyla birlikte oldukça kolay bir kullanım imkanına sahip. Aynı zamanda hareketlerle kullanımda da oldukça ilerlemiş durumda.

Smart Launcher Team tarafından geliştirilen Smart Launcher 5, Google Play Store’ da ücretsiz olan bir uygulama.

 

Apex Launcher

10 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip olan uygulama Apex Launcher, cihaz gizliliğini son derece önemsiyor. Basit ve sade bir yapıya sahip. Bu sebeple oldukça ergonomik ve hızlı bir kullanım imkanı sunuyor. Ayrıca pek çok ücretsiz ikon tasarımı değişikliği seçeneği de mevcut.

Android Does Team tarafından geliştirilmiş olan Apex Launcher, Play Store üzerinden ücretsiz indirilebilir .

 

Microsoft Launcher

10 milyondan fazla kullanıcısı olan  Microsoft Launcher, yenilikçi arayüzü ile oldukça tercih ediliyor. Microsoft hesaplarınızla da senkronize olma seçeneği mevcut. Senkronize çalışma imkanı sebebiyle bilgisayarlarla oldukça uyumlu çalışabiliyor. Yalnız kişiselleştirme konusunda alternatiflerinden geri kalmış durumda.

Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

 

Evie Launcher

5 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan Evie Launcher ana ekrandan ikon paketlerine, klasörlerden ekran hareketlerine kadar pek çok özelleştirme imkanına sahip. Cihazın en hızlı şekilde çalışmasına destek oluyor. Cihazı istediğiniz gibi özelleştirebileceğiniz uygulamada arama seçenekleri kısmı ise kullanıcıların en çok rağbet ettiği bölüm.

Geliştiren firma Evie Labs ve uygulamaya Play Store ‘dan ücretsiz ulaşabiliyorsunuz.

 

 

Related posts

Apple iPhone 12’de Kameraya Yeni Özellikler Koydu!

Samsung’a iPhone 12’nin OLED Ekranları İçin, Yeni Ortak

BLACKBERRY DOKUNMATİK DEĞİL TUŞLU TELEFONLA DÖNÜYOR!!!

M. Büşra Kaya

Yorum Yap