Teknolojix Haber
YAZILIM

Telefonunuz Uygulaması İle Bilgisayardan Telefondaki Müziği Kontrol Edin (Bosanski jezik)

Telefonunuz uygulaması bilgisayar üzerinden telefonda çalan müzik için kontrol olanağı sunacak.

Uygulamada bağlı telefonda hangi şarkının çaldığı albüm kapağı da dahil bir şekilde görülebilecek.

Microsoft tarafından yeni bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme ile birlikte telefonda bulunan tüm müzik uygulamaları bilgisayar yardımı ile uzaktan kontrol edilebilecek. Bu durum sadece Android telefonlarda bulunan müzikler için geçerli olmayacak aynı zamanda yeni getirilen bir özellik sonrasında Spotify ve Youtube Music gibi telefonda yüklü olan tüm müzik programları için de kullanılabilir olacak.

Telefonunuz uygulaması üzerinden müzik kontrol özelliğini kullanabilmek için bazı adımları tamamlamanız gerekiyor. Windows 10 tarafından Ekim 2018 tarihinde ya da daha sonraki dönemlerde yayınlanan güncellemenin kullanılması son derece önemli. Telefonda ise Android 7 ya da daha güncel bir Android sürümünün olması son derece önemli. Telefonunuz uygulaması ile müzik kontrolünün tüm kullanıcılara ne zaman sunulacağı ise şu an için belirsiz.

Aplikacija za kontrolu muzike

Vaša telefonska aplikacija nudi vam kontrolu nad muzikom koja se pušta na telefonu preko računara. U aplikaciji možete vidjeti koja pjesma se reproducira na povezanom telefonu, uključujući omot albuma.

Microsoft je objavio novo ažuriranje. Ovim ažuriranjem sve se muzičke aplikacije na telefonu mogu daljinski kontrolirati uz pomoć računara. To se neće odnositi samo na muziku dostupnu na Android telefonima, već će biti dostupan i za sve muzičke programe instalirane na telefonu, poput Spotifyja i Youtube Music-a, nakon nedavno predstavljene funkcije. Vrijeme kada će kontrola muzike biti dostupna svim korisnicima putem vaše telefonske aplikacije trenutno je neizvjesna.

 

Related posts

Yazılımcılar 30 Kasımda Türk dili için yarışacak

Fatih Akgün

Android 11’den Güzel Bir Yenilik!

Covid-19 Salgını, Hacker’ları da Etkiledi.

Yorum Yap