Teknolojix Haber
OYUN

The Crew 2 Ücretsiz Oynayın

The Crew 2 Ücretsiz Oynayın. Ubisoft firması tarafından bu günlerimizde yardımcı olabilmek için ücretsiz olarak oyun yayımlamaya devam etmekte. The Crew 2’de yayınlanan bedava oynayabileceğiniz oyunlardan biri. Ubisoft’un büyük umutlarla piyasaya sürdüğü fakat satışlarda bekleneni veremeyen The Crew 2’yi 11 Nisan hafta sonundan itibaren dilediğiniz gibi oynayabileceksiniz.

The Crew 2; hem kara, hem deniz hem de hava araçlarını kullanabileceğiniz enteresan bir formülle oyuncuların karşısına çıkan değişik özellikler barındıran The Crew 2 İlk oyundaki ‘ruhsuzluğu’ devam ettirmesiyle eleştirildiyse de The Crew 2 için halen piyasanın online tabanlı nadir yarış oyunlarından biri olduğunu söyleyebiliriz.

The Crew 2 Oyunu 2 Hafta Sonu Ücretsiz

Metacritic ortalaması, resmi incelemelerde 64/100, oyuncu incelemelerinde 50/100 oranlarında olan The Crew 2, bekleneni verememiş görünmekte. Buna karşın oyuna bir şans vermek de isterseniz, bu hafta sonu sizler için ücretsiz The Crew 2 etkinliği yayımlandı. Oyunu hafta sonu ücretsiz oynamak için ilk olarak buraya tıklayarak uPlay’i bilgisayarınıza indirmeniz ve varsa hesabınızla yoksa da hesap açarak giriş yapmanız gerekiyor.

İnternet hızlarından ve oyunun yavaş inmesinden endişe ediyorsanız güzel haberimiz var: Oyun erişime açılmadan da hemen indirmeye başlayabilirsiniz ve Böylelikle de oyun çıktığında direkt olarak direksiyonun başına geçmiş olacaksınız. 2 hafta boyunca sürecek olan kampanyayı kaçırmayın.

Başka Oyunlara da bakmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli

The Crew 2 Ücretsiz
The Crew 2 Ücretsiz Oynayın

Related posts

Bedava GTA 5 Heyecanı, Koca Siteyi Çökertti

Dijital Oyun tutkunlarına müjde! ‘Gaming Forum 3’ başladı.

Meryem ACAR

Next Game Startup yarışması ile sizde oyun girişimcisi olabilirsiniz

Fatih Akgün

Yorum Yap