Teknolojix Haber
UYGULAMA

THE DIVISION 2’DEN BÜYÜK İNDİRİM

The Division 2 indirim haberi oyun severleri sevindirecek. Dünyada en çok tercih edilen oyun şirketlerinden olan Ubisoft tarafından yayınlanan ve büyük oyuncu kitlesi olan oyun 269 TL ile satışa çıkmıştı. Bu fiyatta yapılan indirimse yüzde 95’i buldu.

Şubat 2019‘da duyurulan oyun, oyuncularla buluşmasının 1. yılına özel olarak bu indirimi aldı. Ancak indirimin kısa bir süreliğine geçerli olduğu ifade edildi.

Oyun geliştiricileri arasında en çok bilinen markalardan olan Ubisoft, alışılmışın dışında bir indirim yaptı. En çok oynanan oyunlardan olan ve yüksek fiyatıyla dikkat çeken oyun The Division 2269 TL olan fiyatını 13 TL gibi cüz’i bir miktara çekti.

Oyunun 1. yılında gelen yeni DLC için indirim kampanyasını başlatan firma, yüksek fiyat nedeniyle oyunu alamayan müşterilerini de düşünmüş oldu. Firma, hem oyuncuları kendi oyunlarına çekmek hem de sürümden kazanmak için bu yola gitti.

Oyun Ubisoft‘un kendi mağazası üzerinden bu fiyatla satın alınabiliyor. Ancak 13 TL olan fiyat sadece standart sürümü kapsıyor. Diğer sürümler Warlords of New York Edition için 149 TLUlmitae Edition içinse 269 TL fiyat etiketi bulunuyor.

Related posts

Instagram’a yeni özellik geliyor!

Yağmur Kübra Yazıcı

Boni’den Covid-19 Sosyal Mesafe Takip Çözümü

Fatih Akgün

WhatsApp 3 Yeni Özelliğiyle Yakında Karşınızda!

Fatih Akgün

Yorum Yap