Teknolojix Haber
OYUN

The Division 2,Şimdi Süper İndirimle 269 TL Yerine 13 TL !

Ubisoft, geçtiğimiz yıl tanıtımını yaptığı Tom Clancy’s The Division 2‘de efsane bir indirim yaparak oyunu 269 TL’den , 13 TL’ye düşürdü. Oyuna bir şans vermeyi düşünenler için iyi bir fırsat olan bu indirim, kısa süreliğine geçerli bizden duymuş olmayıınn :))

12 Mart 2019 tarihinde piyasaya sürülen Tom Clancy’s The Division 2, çıkış yaptığı andan itibaren olumlu değerlendirmeler alsa da bir türlü beklenen satış rakamlarını yakalayamamıştı. Ancak bu kez Ubisoft tarafından yapılan ciddi bir indirim hamlesi, oyunun çok yüksek sayılarda kopya satmasına neden olabilir.

Ubisoft’un kendi sitesi üzerinden yapılacak alımlarda geçerli olan bu indirim sayesinde oyuncular, normal fiyatı 269 TL olan bu oyuna 13 TL’ye sahip olabilecekler. Ubisoft, önümüzdeki mart ayında The Division için oldukça kapsamlı bir genişleme paketi sunmayı planlıyor. Yapılan bu büyük indirim ise yeni güncelleme için bir taktik olabilir. Geçtiğimiz günlerde yapılan indirimin ikinci kez tekrarlanması da bunu doğrular nitelikte.

The Division 2 DLC paketlerinde de büyük indirimler bizi bekliyor:

Öte yandan 13 TL’lik satın alımın, oyunun yalnızca Standart Edition sürümünde geçerli olduğunu belirtelim. Bu noktada yeni gelecek olan DLC “Warlords of New York Edition” 135 TL’ye Ultimate Edition ise %34’lük bir indirimle 236 TL’ye satın alınabiliyor. Oyuna gelecek en büyük genişleme olan paketi olan “Warlords of New York Edition”, 3 Mart tarihinde oynanabilir olacak.

Bununla birlikte oyunun resmi satış ortaklarından biri olan Epic de oyunu benzer bir indirim politikasıyla birlikte satışa sunmaya devam etmekte. Epic üzerinde 3 Mart 2020’ye kadar sürecek olan indirimlerde ise Standart Edition 15,45 TL, Warlords of New York Edition 207 TL, Ultimate Edition ise 306,75 TL’lik bir fiyat etiketiyle satışa sunulmakta.

Eğer oyuna bir şans vermek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz. Oyunun orijinal Ubisoft Store sayfasına ulaşmak için bu bağlantıyı ve Epic üzerinden satın almak isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

 

 

Related posts

Son 6 Yılın En İyi 6 Oyunu,Metacritic Puanına Göre Sıralandı

Fatih Akgün

FIFA 20 tekrar zirvede!

Henüz Kendisini Görmedik! Fakat PS5’in Kutusunun Konsept Tasarımı Yayınlandı!

Fatih Akgün

Yorum Yap