Teknolojix Haber
OYUN

The Last of Us Part 2 Çıkış Tarihi Netleşti!

The Last of Us Part 2 Ne Zaman Çıkacak? Tarih Kesinleşti!

Bu sene PlayStation 4′ün en çok beklenen oyunlarından 2’si olan The Last of Us Part 2 ve Ghost of Tsushima piyasaya çıkış tarihleri için resmi açıklama geldi! İşte Ghost of Tsushima ve The Last of Us Part II piyasaya çıkış tarihleri.

PlayStation 4 platformunun 2020 yılı için en çok beklenen 2 oyunu kuşkusuz The Last of Us Part II ile Ghost of Tsushima. Ancak COVID-19 salgınının ortaya çıkması sebebiyle her 2 oyunun da piyasaya çıkışı tehlikeydi. Hatta korkulan da olmuş ve The Last of Us Part II süresiz olarak ertelenmişti. 2013 yılında piyasaya çıkan The Last of Us‘ın arkasından geçen 7 yıl ve sonrasında Part II tanıtım videolarıyla beaber iyice heyecanlanan PlayStation fanlarını üzen bu haberin ardından yeni resmi açıklama neyse ki çok geçmeden geldi. İyi haber: The Last of Us Part II yakın zamanda geliyor!

Sony’nin bugün yaptığı açıklamaya göre hem The Last of Us Part II hem de Ghost of Tsushima arka arkaya piyasaya çıkacak. Öncelik ise The Last of Us Part II‘nin.

 

Sony tarafından yapılan resmi açıklamaya göre The Last of Us Part II19 Haziran‘da satışa çıkacak. Onu takip edecek olan Ghost of Tsushima ise, 17 Temmuz‘da oyun severlerle buluşacak.

Sony‘nin Worldwide Studios Başkanı Hermen Hulst, resmi açıklamanın devamında özellikle COVID-19 salgını sebebi ile oluşan olumsuz koşullarda başarılarından dolayı Naughty Dog ve Sucker Punch Productions ekiplerine şahsen teşekkür ettiğini söylüyor. Hulst her iki ekibin de bu süreçte üst seviye çalıştığının altını çizdi. Oyunların piyasaya çıktığında oyun severlerin neler düşüneceklerini görmek için sabırsızlıklarını da ifade etmiş.

Hermen Hulst, sözlerini ise şöyle tamamlıyor: “Ve son olarak, gösterdikleri sabır ve destek için PlayStation Topluluğu’na teşekkür etmek istiyorum.”

Related posts

GOG, Evde Çıkmayanlar İçin 25’ten Fazla Oyunu Ücretsiz Yaptı

Yasemin ACAR

Selena Gomez’den sürpriz dava

Fatih Akgün

GTA 5 ve The Walking Dead’i Bir Araya Getiren Gerilim Dolu Mod :Apocalypse modu !

Fatih Akgün

Yorum Yap