Teknolojix Haber
OYUN

The Last of Us Part II Oyun Satış Rekorunu Kırabilir!

Yeni nesil oyun konsolları hakkında iddialar ve haberler devam ederken Sony cephesinde yeni bir heyecan yaşanıyor. CEO Jim Ryan, “The Last of Us Part II satış rekoru kırabilir.” dedi. 

The Last of Us Part II satış rekoru kırabilir.

Ülkemizde artan vergiler nedeniyle konsol fiyatları birçok kişi için ulaşılamayacak seviyelere yükselmişti. Her ne kadar bu tarz olumsuz durumlar ile karşılaşılsa da konsol oyunlarının satışları

PlayStation 5 ve Xbox Series X rekabetinde hem şirketler hem de kullanıcılar için heyecan artmaya devam ediyor. Özellikle fiyat konusunda endişelenen bazı kullanıcılar, bir süre daha eski nesil konsollar ile devam etmeyi planlıyor.

Sony, geçtiğimiz günlerde yeni oyunu ile ilgili 23 dakikalık bir video yayınlanmıştı. Bazı kullanıcıların beklentilerini karşılamayan video, yeni oyunun grafik kalitesinin ne kadar iyileştiğini gözler önüne seriyor.

78.3 GB dosya boyutuyla çıkan oyun hakkında Jim Ryan bazı açıklamalarda bulundu. Yeni çıkarılacak oyunun Marvel tarafından geliştirilmiş olan Spider-Man’i takip ettiğini belirten Ryan, satış rekoru beklediklerini belirtti.

Spider-Man oyunu 3 gün içerisinde 3.3 milyon satış ve 1 milyondan fazla ön sipariş ile rekor kırmıştı. Elde edilen istatistikler neticesinde The Last of Us Part II oyununun yeni bir rekor kırmasını bekliyor.

Related posts

Fortnite Haritasındaki Yat, Yakında Deadpool Temasıyla Güncellenebilir!

Fatih Akgün

Call of Duty: Warzone 15 Milyon Oyuncuyu da Aştı

Fatih Akgün

50 bin TL Ödüllü PUBG DUO Turnuvası’na Son Bir Gün!

Yorum Yap