Teknolojix Haber
OYUN

The Last of Us ve Ghost of Tsushima Hakkında Bilgisayar Kullanıcılarını Sevindiren Haber!

Yeni bir sızıntıya göre çok sevilen seri olan PlayStation‘a özel oyunlardan ikisi Ghost of Tsushima ve The Last of Us çok yakında bilgisayar da oynanabilir hale gelebilir, detaylar haberimizde.

Geçtiğimiz birkaç ay içinde, bir dizi PlayStation özel oyununun bilgisayara taşındığını gördük. Horizon Zero Dawn’un bilgisayar versiyonuyla başlayan bu süreç,  ilginç duyurularla devam ediyor. The Uncharted koleksiyonu ve God of War PC versiyonu, tartışmasız oyun severleri heycanlandırdı. Böylece bilgisayar oyuncuları da tüm zamanların en iyi PlayStation oyunlarından bazılarını deneyimleyebilecek.

DualShockers’ın yaptığı habere göre popüler olan epin sitesi Instant Gaming, Ghost of Tsushima bilgisayar ve PlayStation 5 sürümlerini gösteren yeni bir mağaza listesi yayınladı. Çıkış tarihinin 2022 olarak belirlenmesi dışında başka bir ayrıntı bulunmuyor. İkinci sızıntı ise The Last of Us Steam sayfasının bir görüntüsünü içeriyor, ancak bunun doğru olmadığını gösteren bazı detaylar mevcut. İlgili resimde Reddit kullanıcısı AnUncutGem tarafından vurgulanan bazı tutarsızlıklar mevcut

Reddit kullanıcısı olan AnUncutGem şu açıklamaları yaptı;


“Başlık yalnızca “The Last of Us”, ancak ekran görüntüleri çubuğundaki video fragmanı “Remastered” başlığına sahip ve 1. resim Bölüm II’den bir ekran görüntüsü var. Ayrıca Steam’de henüz Uncharted 4/Lost Legacy bile listelenmedi, Naughty Dog oyunlarının ikiye çıkacağından şüpheliyim”


Kısacası, Ghost of Tsushima bilgisayar sürümü hakkındaki ilk sızıntı, güvenilir gibi görünmüyor. The Last of Us Steam sayfasına baktığımızda yayınlanan ekran görüntüsü ise büyük ihtimalle sahte.

The Last Of Us isimli oyundan bir kaç görüntü;

 

Related posts

Doom Eternal, Çıkışından Saatler Sonra TBD Hacker Grubu Tarafından Kırıldı!

Meryem ACAR

Sony’den 5 Şubat’taki PlayStation Etkinliği İçin Büyük Bir Sürpriz mi Gelecek ?

Fatih Akgün

Oyun ve Grafik Canavarı Nvidia RTX3080 Ti Geliyor

Fatih Akgün

Yorum Yap