Teknolojix Haber
OYUN

The Sims 4: Tiny Living Ek Paketi ile Küçük Ev Yaşamı Geliyor

Son on yılın ilk Sims 4 paketi için EA ve Maxis, gittikçe büyüyen küçük ev topluluğunu fark ederek çok akıllı bir şey yaptılar. Sims oyuncuları, uzun zamandır evlerini son derece küçük ama yaşanabilir evler haline getirmeye odaklanan popüler küçük ev yaşamıyla entegre ediyor ve geliştiriciler bu konsept için bir paket ayırmaya karar verdiler.

Stuff(eşya) Paketleri genellikle biraz bölücü olabilir – daha hafif içerik, daha az ücretli içerik kadar önemli hissetmedikleri anlamına gelir – ancak birkaç saat geçirdikten sonra Tiny Living Stuff’ın en düşük fiyatlı paketlerden biri oldu.

CAS İtems

 

Tiny Living dört yeni saç modeli ve iyi bir giysi yelpazesi ile geliyor. Özellikle, ek paketin içerisine yeni eklenen günlük stil giysilerinin büyük bir hayranıyız. Hepsi birbirinden iyi eklentiler. Rahat soğuk hava kıyafetleri söz konusu olduğunda oyun önceden biraz eksikti, bu nedenle süveterler ve beraberindeki renk örnekleri büyük bir memnuniyetle sağlıyor. Seasons genişleme paketiyle oynuyorsanız, kış aylarında donanlar için mükemmeldirler.

Ev Tipi ve Katmanları

Gerçek cazibe, Tiny Living Stuff Pack’in geliştirmelere eklediği şeyde yatmaktadır. Oldukça fazla oynanış ve bazı harika yapı nesneleri ekleyen yeni bir Lot türü ile The Sims 4 küçük ev yaşamına kavuşuyor.

İnşa modunda, Simmers’ı belirli sayıda fayans seçip bir ev inşa etmeye zorlayan Tiny Home Residential’e çok şey ayarlanabilir. Üç katlı küçük ev var, en küçük evlerde oyunculara en iyi bonusları sunabiliyor. Bu lot tipine sahip tüm evler, güzel bir ayrıntı olan azaltılmış faturalarla birlikte geliyor.

İlk katman 100 kare fayans, aslında çok zorlayıcı veya sınırlayıcı değil. 64 ve 32 kare fayanslar ikinci ve üçüncü katmanlar, zorlaşmaya başladığı kısımlardır. 32 kare fayans içine bir yatak odası, mutfak ve banyo sığdırmak şaka değil.

Ayrıca, en küçük iki katman, beceri artış oranını iki katına çıkaran güçlü bir dikme ile birlikte gelir. Sim’in Handiness (beceriklilik) yeteneğini daha hızlı yükseltmenin iyi bir yoludur ki bu da yeni katlanabilir ‘murphy’ yatak alabilmeniz için yararlıdır.

Diğer avantajlar ise iki katına çıkan ilişki kazanımları ve iki kat daha hızlı büyüyen bitkileri içerir. İkincisi, aile geliriniz bahçecilik ve satış tesisleri etrafında dönüyorsa yararlıdır.

Ve geliştiriciler inşa nesneleriyle harika bir iş çıkardılar. İskandinav hygge konseptine dayanan koleksiyon, rahatlık ve konforu bir arada sunuyor ve bu Stuff Pack’te gerçek bir vurgu olarak karşımıza çıkıyor. Modern, sade ve çok estetik açıdan hoş bir ürün yelpazesi ve paketin temel konseptine bağlı olarak, 1×1 küçük masa ve kitaplık da dahil olmak üzere büyük anlamda verimli öğeler var.

Katlanabilir Yatak ve Yeni Ölüm Şekli

Oynanış açısından en dikkat çekici yapı eşyası murphy yatağıdır. Gün boyunca katlanır ve isteğe bağlı bir kanepe ile değiştirilir ve geceleri de Sim’iniz yatağına dönüşebilir.

Sim’iniz için rahatlama imkanı sunan murphy yatağı aynı zamanda da potansiyel bir ölüm tuzağı. Çok küçük bir ihtimal de olsa yatağın Sim’inizi  ezerek öldürebilir. Ancak yatak kırılırsa bu ihtimal artar. Yüksek Handiness (beceriklilik) yeteneğine sahip bir Sim eğer yükseltmeleri, yükleme ve yatağı kırılmaz hale getirirse bu ihtimal düşer, ancak bazı oyuncular ölüme neden olabilecek bir yatağa sahip olma tehlikesini sevmeyebilir.

Daha önce bir murphy katlanır yatak tarafından öldürülen bir Sim’in hayaleti, başkalarına sahip olabilir ve enerjilerini emebilir, bu da eğlenceli bir dokunuş olmuş.

Böyle güçlü bir Eşya Paketinde, murphy yatak en az bağlandığımız özellik olabilir. Yatakla oynadıktan sonra, ilerleyen zamanlarda ki yapılarımıza dahil edeceğimizi düşünmüyoruz, ancak bu büyük ölçüde tercih edilen oyun tarzımıza bağlı tabiki.

Şahsen çamaşır makinesi / çamaşır kurutma makinesi Çamaşırhane gün şeyler ve mükemmel veranda şeyler sıcak küvet de var Ama murphy yatak geçmişte oyuncular tarafından talep edildi, bu yüzden bir sürü Simmers mutlu olacak.

Galeri İçerisindeki Evler

Son olarak, küçük evleri seviyorsanız, ama ev inşa etme fikrinden hoşlanmıyorsanız, oyunun galerisi, topluluk tarafından yapılan ve kendiniz için indirebileceğiniz ve kullanabileceğiniz yüzlerce harika küçük evle dolu. ‘#Tinyliving’ için arama yapın ve beğendiğiniz en iyi sonuçları bulun.

Bu, Stuff Pack önümüzdeki ay içerisinde konsollar için çıkış yaptığında Xbox One ve PlayStation 4 oyuncuları için de geçerli olacak. Geliştiriciler son zamanlarda galeri özelliğini konsollara ücretsiz hale getirdi ve oyunun PC / Mac sürümü ile çapraz platform olarak daha iyi, yani aynı evleri indirebileceksiniz.

Related posts

Sony, PlayStation 5’i İlk Yılında Sınırlı Sayıda Üretmeyi Planlıyor

Fatih Akgün

PS5 ve Xbox Series X Yeni Battlefield, 2021 Yılı İçin Gelecek

Fatih Akgün

Xbox Series X Çıkış Tarihi Belirlendi

Fatih Akgün

Yorum Yap