Teknolojix Haber
TeknolojiXHaber

The Witcher’ın İkinci Sezonunun Ayrıntıları Paylaşıldı!

Netflix, popüler dizisi The Witcher‘ın ikinci sezonunun yapımına resmi olarak başlandığını duyurdu. Yeni sezonun 2021 yılında yayına gireceği söylenirken, kesin bir tarih henüz açıklanmadı.Öncelikle, İkinci sezonda birçok yeni karakter izleyeceğiz seyirciler olarak.

 

2021 yılı içerisinde yayınlanacak olan yeni sezonda, dizinin ana kahramanı Geralt rolüyle Henry Cavill, büyücü Yennefer rolüyle Anya ChalotraCiri rolüyle Freya Allan ve Jaskie rolüyle Joey Batey seyirci karşısına geçecek. Bunların yanı sıra MyAnna Buring, Tom Canton, Lilly Cooper, Jeremy Crawford, Eamon Farren gibi isimler de tıpkı birinci sezonda olduğu gibi ikinci sezonda da yer alacak.

Mads Mikkelsen ikinci sezonda yok:

Geralt’ın birinci sezonda karşılaştığı çeşitli canavarlarla olan savaşlarından zevk alan seyircilere de müjde veriliyor. İkinci sezonda bu mücadeleler yine fazlasıyla yer alacak. Dizinin yaratıcısı Lauren S. Hissrich, Nilfgaardian zırhına da değindi. Seyircileri daha ilk sezon yayınlanmadan önce meraklandıran Nilfgaardian zırhına ikinci sezonda tamamen başka bir açıdan bakılacak.

İkinci sezonda yer alacak oyunculardan; Young Wallender’dan tanıdığımız Yasen Atour ‘Coen’ rolüyle, Agnes Bjorn ‘Vereena’ rolüyle, Peaky Blinders’tan tanıdığımız Paul Bullion ‘Lambert’ rolüyle, Hızlı ve Öfkeli 9’da rol alan Thue Ersted Rasmussen ‘Eskel’ rolüyle, The Danish Girl filminden Aisha Fabienne Ross ‘Lydia’ rolüyle, Game of Thrones’tan Kristofer Hivju ‘Nivellen’ rolüyle ve Mecia Simson ‘Francesca’ rolüyle seyircilerle buluşucak.

Diziye ikinci sezonda dâhil olacak ‘Vesemir’ rolü için Michael Keaton ve Mads Mikkelsen‘e teklif götürüldüğü ancak bu oyuncularla anlaşılamaması nedeniyle rolün Mark Hamill’e teklif edildiği de gelen bilgiler arasında.

İkinci sezonun ilk iki bölümünü Stephen Surjik, üçüncü ve dördüncü bölümünü Sarah O’Gorman, beşinci ve sekizinci bölümünü Ed Bazalgette, altıncı ve yedinci bölümünüyse Geeta Patel yönetecek. The Witcher’ın ikinci sezon çekimlerinin ağustos ayına kadar devam edeceği bildiriliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Related posts

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Levent Yamanel‘den Önemli Bir Açıklama Geldi!!

Fatih Akgün

MAHKUM VE TUTUKLULAR İÇİN TEKNOLOJİDE SON DÜZENLEMELER

Fatih Akgün

İlk Vakanın 27 Aralık’ta Görüldüğü İleri Sürüldü

Fatih Akgün

Yorum Yap