Teknolojix Haber
OTOMOBİL

Tofaş Toplum Sağlığını Korumak İçin Dezenfeksiyon Hizmeti Verecek!

Tofaş, temsil ettiği Fiat, Alfa Romeo ve Jeep markalı araçlara model yılı ve kilometre gözetmeksizin ücretsiz araç dezenfeksiyonu hizmeti veriyor.

Hizmet kapsamında, 31 Mayıs tarihine kadar ilgili markaların bayi ve servislerinde ücretsiz araç dezenfeksiyonu gerçekleştirilecek.

Tofaş'tan dezenfeksiyon hizmeti!

Tofaş Satış Sonrası ve Yedek Parça Direktörü Hüseyin Şahin, yaptığı açıklamada, “Tofaş olarak biz de ulusal sorumluluğumuz kapsamında destek olmak amacıyla, ülke geneline yayılan 145 servis noktamız var. T.C Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan tedbirleri ve mesafeli çalışma kurallarını uygulayarak hizmetlerimizi kesintisiz sürdürüyoruz.” dedi.

“Salgın nedeniyle kritik günlerden geçtiğimiz bu süreçte, müşterilerimizin sağlık risklerine yönelik önlemlerine destek olmak amacıyla bu yeni hizmetimizi başlatıyoruz. Müşterilerimizin yanında olabilmek adına başlattığımız ve geniş kitlelere hizmet edecek bu uygulama kapsam itibariyle de sektörümüzde bir ilk olacak. Böylece, model yılı veya kilometresi ne olursa olsun Fiat, Alfa Romeo ve Jeep markalı araçları, bayi ve servislerimizde ücretsiz olarak dezenfekte edeceğiz. Bunu yaparken de sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek, randevu aracılığıyla hizmetlerimizi sürdüreceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Related posts

2020 Dünya Otomobil Ödülünü “Telluride” Kazandı

Fatih Akgün

Otomotiv Devi Toyota dan Radikal Karar! 1,2 Milyon Aracını Geri Çağırıyor

Fatih Akgün

Sony’nin yeni ‘dev’ oyuncağı Sony Vision-S.

Fatih Akgün

Yorum Yap