Teknolojix Haber
İNTERNET

Türk Telekom, Upload Hızını 2 Katına Çıkardı!

Türk Telekom kullanıcılarına müjdeli haber ! Türk Telekom, VDSL ve fiber internet kullanıcılarının upload hızlarını 2 katına çıkardı.

 Türk Telekom, VDSL ve fiber internet kullanıcılarının upload hızlarını hiçbir ek ücret gerektirmeden 2 katına çıkardı. Upload hızı artışı, Superonline’da olduğu gibi kademeli olarak gerçekleşecek.

Türk Telekom, en fazla aboneye sahip internet sağlayıcısı olduğu için, upload hızını artırması biraz risk içeriyor. Diğer yandan Türk Telekom altyapısını kullanan Turknet, Millenicom gibi diğer internet sağlayıcılarının aboneleri de bu artıştan yararlanabilecek. Ancak kendi altyapısını kullanan Türksat Kablonet için bu artış geçerli değildir.

Türk Telekom’da upload hızı artışı Türkiye genelinde kademeli olarak gerçekleşecek. Eğer hızınızda artış gözlemlemediyseniz, gün içinde modeminizi resetleyerek denemeler yapabilirsiniz. Türk Telekomun bu hamlesi VDSL ve VDSL internet kullanıcıları için geçerli olacak Çünkü ADSL kullanıcıları, teorik olarak 3.3 Mbps upload hızının üzerine çıkamıyorlar.

Related posts

Beklenen Wikipedia İçin AYM Kararı: Site Erişime Açılsın!

Meryem ACAR

Zynga’nın Hacklenmesinden Kaç Kişinin Etkilendiği Ortaya Çıktı

Fatih Akgün

“Canavar Reklamlara” Artık Son!

Yağmur Kübra Yazıcı

Yorum Yap