Teknolojix Haber
UZAY ve SAVUNMA

Türkiye’den Dünyanın İlk Sanal Savunma Sanayi Fuarı!

SAHAEXPO

Salgın nedeniyle fuarlar erteleniyor veya internet ortamına taşınıyorken, ülkemizde de dikkat çekici bir etkinliğe imza atılıyor. Türkiye’nin düzenlediği dünyanın ilk 3 boyutlu Sanal Savunma Sanayi Fuarı: Saha Expo kapılarını açtı. 

Saha Expo 2020 sanal olarak dünyaya kapılarını açtı! 

9 Kasım 2020 – 9 Nisan 2021 arasında açık olan ve dünyanın her yerinden 7/24 ziyaret edilebilen sanal fuara ASELSAN, ROKETSAN, HAVELSAN, BAYKAR, FNSS, Kale Havacılık, Altınay Havacılık’ın da yer aldığı 300’ün üzerinde firma katılıyor. 

SAHA

Firmalar tarafından geliştirilen 400’den fazla ürün, 3 ana salonda, 3 boyutlu bir şekilde sergileniyor. Herhangi bir kısıtlama olmadan bir ürünü istediğiniz kadar inceleyebiliyorsunuz. Ayrıca ürün ve hizmetler için hazırlanan tanıtım videolarına hemen ulaşabiliyor, katalogları görüntüleyebiliyorsunuz. 

Savunma, havacılık ve uzay sanayinde faaliyet gösteren, yüksek teknoloji üretim potansiyeline sahip yüzlerce firma ve üniversitelerin katılımıyla gerçekleştirilen fuar, SAHA İstanbul üyesi ASELSAN iştiraki BİTES’in geliştirdiği XperEXPO yazılımı ile dünyaya kapılarını açtı. 

sahaexpo.com adresini ziyaret ederek fuarı görüntüleyebilirsiniz. 

Related posts

‘Zafer Roketi’ kargo uzay aracı fırlatıldı!

Büşra Seyhan

Öte Gezegen K2-18b’de Yaşam umudu Tespit Edildi.

Fatih Akgün

Ay kızgın bir magma okyanusuna sahipmiş

Fatih Akgün

Yorum Yap