Teknolojix Haber
İNTERNET

TürkNet Kullanıcıları İnternete Erişim Sorunları Yaşıyor

TurkNet’te ciddi bir kesinti sorunu yaşanıyor. TurkNet’in internet sitesi ve Online İşlemler paneline de bağlantı sağlanamıyor. TurkNet kullanıcıları bir süredir, internete erişemedikleri yönünde geri bildirimler alıyor. 

Abonelere sunduğu taahhütsüz internet imkanıyla dikkatleri üzerine çeken Türknet, sunduğu uygun fiyatlı yüksek hızlı internet ile ön plana çıkıyor ve milyonlarca aboneye sahip. Fakat an itibarıyla TurkNet’te yaşanan bir sorun, kullanıcıların internet erişimlerini engelliyor. Turknet abonesi olan vatandaşlar, sosyal medya aracılığıyla internete erişemediklerini dile getiriyorlar.

Bazı TurkNet kullanıcıları, müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştıklarını ancak başarılı olamadıklarını da belirtiyorlar. Ayrıca TurkNet’in “Online İşlemler” paneline de bir süredir erişilemiyor. TurkNet müşterileri, Online İşlemler paneline girmeye çalıştıklarında “Network Error” hatası ile karşılaşıyorlar.

TurkNet, hala devam eden internet kesintisi ile ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Dolayısıyla Türkiye genelinde yaşanan bu kesintinin nedeninin bir arıza mı yoksa siber saldırı kaynaklı mı olduğu şu an için bilinmiyor.

 

Related posts

Alışveriş Sitelerini Dize Getiren Alışveriş Taktikleri

Yasemin ACAR

3 Yıl İçinde Her Eve 100 Mbit/s İnternet Erişimi!

Fatih Akgün

Windows 10 Açığı Chrome’u Vurdu!

Fatih Akgün

Yorum Yap