Teknolojix Haber
OYUN

Ubisoft forward etklinliği 10Eylül 2020’de saat 22:00

Ubisoft forward etklinliği 10Eylül 2020'de saat 22:00

Ubisoft forward etklinliği 10Eylül 2020’de saat 22:00 düzenlenecek

Firmanın ikinci etkinliği olan Yeni Ubisoft Forward etkinliği bir öncekinde olduğu gibi kendi Twitch ve Youtube hesaplarının yanı sıra resmi sitesinden de yayınlanacak. Bu etkinlik 10 Eylül 2020 tarihinde Passific saati ile 12:00 de başlarken , Türkiye’de  saat 22:00’da gerçekleşecek.

Ubisoft bu yeni etkinlik için kısa bir tanıtım videosu da yayınladı.

Sunumda Watch Dogs: Legion, Hyper Scape ve Rainbow Six Siege gibi oyunların yanı sıra Immortals Fenyx Rising (Gods and Monsters) gibi merakla beklenen oyunlara da yer verilecek. Video da yeni oyunlarında kısa görüntüleri yer alıyor. Firmanın bu etkinlikte yeni duyurular ile  yeni oyunlar ve haberlere yer verebileceğini düşündürüyor. Yayınlanan tanıtım videosunu yukarıda görebilirsiniz.

İlk Etkinlikte Watch Dogs: Legion, Assassin’s Creed Valhalla ve Far Cry 6 gibi büyük oyunların tanıtımlarının yanısıra Tom Clancy’s Elite Squad gibi mobil oyunların da sunumu yapılmıştı. Ubisoft Forward etkinliğinin ikincisi 10 Eylül 2020’de düzenleneceğinden etkinliğe sayılı günler kaldı. Oyun tutkunlarının merakla beklediği etkinlik Türkiye saati ile 22:00 da başlayacak.

Kısaca açıklanan bilgilere göre;

Etkinlik 10 Eylül‘de düzenlenecek ve Ubisoft ile Blue Mammoth Games arasında yapılacak Brawlhalla maçı ile başlayacak. Ardından For Honor, The Division 2,  Ghost Recon Breakpoint ve Roller Champions‘dan yeni ‘haberler’ ile tam gaz devam edecek.

Watch Dogs: Legion ve God & Monsters‘dan (veya yeni adıyla Immortals: Fenix Rising) oyun içi görüntüler ekranlarda yerini alacak.

Etkinliği YouTube, Twitch ve ubisoft.com üzerinden canlı izlemek mümkün olacak. Ayrıca, etkinliği ubisoft.com üzerinden takip edecek oyuncular çeşitli oyun içi ödüllerle de ödüllendirilecekler.

Kaynak: esportimes

Diğer oyun ilgili haberlere buradan ulaşabilirsiniz.

Related posts

Polonya hükumeti Minecraft yarışması düzenliyor!

Yağmur Kübra Yazıcı

Riot Games Türkiye Direktörü, Türk Oyuncularla İlgili Dikkat Çeken Bilgiler Verdi!

BÜŞRA ÇANKAROĞLU

Bu Oyun 30 Yıl Önce Geliştirildi Şimdi Yayınlanıyor!

Yorum Yap