Teknolojix Haber
İNTERNET TeknolojiXHaber

Ubisoft Yılbaşı Kampanyaları Başladı

ubisoft_2

Ubisoft’un yaptığı açıklamalara göre bugünden 19 Aralık tarihine kadar her gün, yeni bir ücretsiz içerik ya da oyun ile karşımıza çıkacak.

Epic Games ile başlayan ücretsiz oyun furyası Ubisoft ile devam ediyor. Ubisoft son olarak Amazon Prime ortaklığı ile ücretsiz oyunlar vermişti. Ubisoft ücretsiz oyunlarının nasıl alınacağını sizler için derledik. Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla sistem gereksinimleri, fiyatı..

Epic Games’in de yılbaşına kadar 15 gün boyunca, her gün bir oyunu ücretsiz olarak dağıtacağı dönemde, Ubisoft ücretsiz oyunlar verme kararıyla büyük ilgi topladı. Bunun üzerine Ubisoft ücretsiz oyunları neler?Ubisoft ücretsiz oyun ve DLC nasıl alınır? sorularının cevapları arandı.

ubisoft_1

UBISOFT ÜCRETSİZ OYUNLARI NELER?

İlk hediyeleri bugün dağıtmaya başlayan Ubisoft, Assassin’s Creed: Valhalla ile başladı. Ubisoft 19 Aralık’a kadar hediye oyunlar verecek. Bu kampanya kapsamında oyunculara her gün, bir oyun ya da oyun içi içerik hediye edilecek.

ubisoft_3

Bugünkü sunulan kampanya kapsamında, şirketin en yeni oyunlarından olan Assassin’s Creed: Valhalla için bazı özel içerikler sunuluyor.Üstelik oyuna sahip olmasanız da bu özel içerikleri, Ubisoft kütüphanenize ekleyebiliyorsunuz.

Bu ücretsiz içerikler arasındaysa özel bir kostüm ile bir karakter güçlendirme paketi yer alıyor. Bu sayede Assassin’s Creed: Valhalla’yı çok daha özel bir karakter tasarımıyla oynayabileceksiniz.

 

UBISOFT ÜCRETSİZ OYUN VE DLC NASIL ALINIR?

Ubisoft hesabınıza giriş yapın. Eğer hesabınız yoksa bir hesap açın.

Hediyeniz, Ubisoft hesabına otomatik olarak eklenecek.

Ubisoft tarafından yapılan açıklamalarda, kampanya kapsamında hangi oyun ve içeriklerin ücretsiz olarak sunulacağı açıklanmadı. Kampanyanın her gün takip edilmesi gerekiyor.

Ubisoft, yeni bir açıklama yaptı. Assassin’s Creed Valhalla , Watch Dogs: Legion ve Far Cry 6 gibi oyunların arkasındaki isim olan firma, kendi platformu üzerinden 14-18 Aralık tarihleri arasında her gün bir hediye vereceğini duyurdu. Bu hediyelerin ilki Assassin’s Creed Valhalla’nın oyun içi eşyaları Seafarer Settlement Paketi ve Eivor için efsanevi Bayek kıyafeti oldu.

ubisoft_2

Related posts

Dünyanın Sonu mu?

Rabia Şimşek

Chrome!a “Gizliliği İhlal” Davası!

Fatih Akgün

Tüm César Ödülleri’nden Sorumlu Olan Tüm Yönetim Kurulunun Üyeleri İstifa Etme Kararı Aldılar

Fatih Akgün

Yorum Yap

Yepyeni bir Haberimiz Var    Haberi İncele Daha sonra bakarım