Teknolojix Haber
TeknolojiXHaber

Uçak kaçırma filmi 7500’ün Fragmanı Yayında!

Uçak kaçırma filmi 7500’ün fragmanı yayında! 7500 ne demek? İşte ayrıntılar

Joseph Gordon-Levitt‘in başrolünde olduğu ve kaçırılmaya çalışılan bir uçağın pilotuna hayat verdiği 7500 filminden fragman yayınlandı. Filmde Levitt’in yanı sıra Aylin Tezel ve Omid Memar gibi oyuncular yer alıyor.

Uçak konulu filmler sinemaseverlerin her zaman ilgisini çekiyor. Bu filmlere bir yenisi ekleniyor: “7500”. Uçak kaçırma filmi olarak da bilinen 7500’den ilk fragman yayınlandı. Filmin başrolünü, en son 2016’da Snowden filminde Edward Snowden olarak izlediğimiz Joseph Gordon-Levitt üstleniyor. 

7500 FİLMİ HANGİ PLATFORMDA, NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Dünya prömiyerini geçen sene Locarno Film Festivali’nde yapan film, 19 Haziran’da Amazon Prime Videoda izleyici ile buluşacak.

7500 FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

7500’ün konusu:  Berlin’den Paris’e gitmekte olan bir uçağın pilotlarından biri olan Tobias’ın, bir grubun uçağı kaçırmak için harekete geçmesi sonrası, bir yandan hava korsanlarıyla mücadele ederken bir yandan da prosedürü uygulamak ile insan hayatı arasında kalmasını konu alıyor.

 

FİLMİN ADI NEDEN 7500?

7500’ün anlamı ne? Filmin isminin neden 7500 olduğunu merak konusu. 7500, uçak kaçırma durumlarında kullanılan acil durum kodudur. Filmde de bir uçak kaçırma olayı ile karşı karşıya kalındığı için bu isim tercih edilmiş. 7500’ün uçak kaçırma durumlarında kullanılması hakkında bilgi sahibi olmayan izleyiciler için fragmanda bir de not göze çarpıyor.

İŞTE 7500 FİLMİNİN FRAGMANI

7500 FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Filmde Joseph Gordon-Levitt, Tobias Ellis adlı pilotu canlandırırken ünlü oyuncuya Aylin Tezel (Gökçe), Omid Memar (Vedat), Carlo Kitzlinger (Michael Lutzmann) ve Murathan Uslu (Kenan) gibi oyuncular eşlik ediyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Patrick Vollrath oturuyor.

Related posts

Mazda, Ferrari Gibi Ortadan Motorlu Bir Otomobil Olsaydı Nasıl Görünürdü?

Fatih Akgün

Hızır Reis’in “beyni” teslim edildi !!

Büşra Seyhan

Tesla’nın İsmiyle Ayrı Düşen İşlevinin Fiyatı Artıyor

Yorum Yap