Teknolojix Haber
MOBİL ÜRÜN İNCELEME

Üçlü Kamera Sistemi… 

TCL PLEX, gerçekten çok şık bir tasarıma sahip. Güçlü donanım birleşenlerine sahip olan bu ürün fiyat/performans oranı ile birlikte üçlü kamera sistemi ile de çok iddialı.

Telefonun arka tarafında üçlü kamera sistemi bulunuyor. Bunlardan bir tanesi tam 48MP değerde ve tek karede pek çok detay yakalamanız mümkün. Diğer bir kamera ise 16MP değerde ve ultra geniş açılı görüntüler yakalayabiliyorsunuz.
2MP değerde kamera ise, geliştirilmiş gece modu yazılımının da katkılarıyla düşük ışıklı ortamlarda daha iyi fotoğraflar ve videolar çekebilmenizi mümkün kılıyor.

Tabii bunların haricinde bokeh efektli portre fotoğraflar çekebilir, 4K videolar kaydedebilir, ağır çekim videolar ve hızlı çekim videolar hazırlayarak bunları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Üçlü kamera sisteminin özellikle iyi ışıklı ortamlarda sunduğu performanstan memnun kaldık.

Ön tarafa geldiğimizde ise, bizi 24MP değerde selfie kamerası karşılıyor, ki o da iyi bir performans sunuyor. Düşük ışıklı ortamlarda kullanabilmeniz için ekran flash’ı özelliği de mevcut, lakin ön kameranın bazen netlemede ufak tefek sıkıntılar çıkarabildiğini belirtelim.

Related posts

Samsung, Daha Ucuz Galaxy S21 İçin “Ekran Çözümü” Peşinde!

Fatih Akgün

Yeni Metrobüs Hattında Kullanılacak Aracın Testlerine Başlandı…

Meryem ACAR

Apple’ın Çin’deki Akıllı Telefon Satışları Beklenmedik Bir Şekilde Arttı

Fatih Akgün

Yorum Yap