Teknolojix Haber
OYUN

ÜCRETSİZ 2 ADET OYUN KAÇIRMAYIN

Epic Games tarafından ücretsiz oyun atakları

Steam ile Epic Games oyun kapışmalarında ücretsiz oyun atışmaları gelmeye devam ederken, Steam tarafından Epic Games ataklarına karşılık verildiğini görüyoruz. Son olarak toplam değeri 48 TL olan iki oyunun ücretsiz olarak sunulduğu açıklandı.

Her iki oyuna da kullanıcıların 7 Nisan tarihine kadar ücretsiz olarak erişebileceklerini belirterek oyunlardan söz edelim.

İlk oyunumuz Autobahn Police Simulator oyunu

Adından da anlayabileceğini gibi polis simülasyon oyunu olan Autobahn, Aerosoft GmbH tarafından geliştirilmiş, suçluları yakalamaya çalıştığını bir sürüş simülasyonu. Sadece PC tarafında değil, iOS ve Android olmak üzere mobil tarafta da kendisini gösteren oyun adını Almanya’nın Autobahn karayolundan almakta. Zaten oyunun tamamı da bu karayolu üzerinde geçiyor. Aksiyon dolu kovalamacalara tanıklık ediyoruz.

İkinci oyunumuz ise One Drop Bot!

Yine Steam üzerinden yayınlanan mini platform oyunlarından biri olan One Drop, zorlu platformlarda mücadele ettiğiniz oyunlardan biri. Mini bir robotu kontrol ediyorsunuz ve bu robotun engellerden sorunsuz bir şekilde geçmesini sağlıyorsunuz. Bir nevi bulmaca oyunu olarak gösterebileceğimiz seride birçok zorluk derecesi var ve her seviyede yapım biraz daha zor bir hal alıyor.

Her iki oyunun da şu an için Steam üzerinde ücretsiz olduğunu tekrar hatırlatalım. Ücretsiz olarak sunulacak süre ise başta söylediğimiz gibi 7 Nisan olarak açıklandı. Bu tarihten sonra yapımlar tekrar ücretli olarak satışa devam edecek.

Related posts

Iron Man VR 15 Mayıs’a Ertelendi

Fatih Akgün

League of Legends 10.7 Yamasını Alıyor: İşte Gelecek Değişiklikler

Fatih Akgün

Corona Labs : Bir Oyun Motorundan Fazlası

Fatih Akgün

Yorum Yap