Teknolojix Haber
MOBİL

Ünlü Uyuşturucu Kaçakçısı Pablo Escobar’ın Kardeşi İphone Satışına Başladı!

Ünlü Uyuşturucu Kaçakçısı Pablo Escobar’ın Kardeşi, iPhone İşine Giriyor

Ünlü uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escober tarafından yönetilen ve yerine gönderilemeyen telefonlarıyla hatırlanan Escobar Inc., şimdi de “yenilenmiş iPhone” işine giriyor.

Suç örgütü elebaşı Pablo Escobar‘ın kardeşi Roberto Escobar‘ın sattığı telefonların, aslında yeniden paketlenmiş Samsung Galaxy Fold olduğu ve siparişlerin çoğunun yerine ulaşmadığı meydana çıkmıştı. Şimdi Escobar Inc, dolandırılmanın tadına bakma fırsatını kaçıranlar için yeni telefonunu satışa sundu.

 

 

Firma, “eskiden hasarlı” olan ve elden geçirilen 256GB iPhone 11 Pro’ları 499 dolara satışa sundu. Sorunları halledilen ve “altın kaplanan” telefonların gerçek Apple aksesuarlarıyla geldiği iddia ediliyor. Bununla birlikte altın kaplama denilen şeyin bir alüminyum folyo etiketten ibaret olması muhtemel. Telefonun arkasında, yatırımınız konusunda sizi gururlandıracak bir Escobar Inc. logosu da var. Telefonun “lüks, tahta bir kutuda” geldiği söyleniyor; tabi, eğer gelirse.

Roberto Escobar telefonlarla ilgili açıklamasında şunları söyledi: Ben Apple ile böyle savaşıyorum, onların telefonunu daha ucuza satıyorum. Benimkiler altın kaplı ve güzel kızlar tarafından gösteriliyor.

Escobar’a 499 dolar hibe etme riskine girmek istiyor misiniz bilmiyoruz, fakat cihaz basın tarafından incelendiğinde yapılacak yorumları biz de oldukça merak ediyoruz.

Related posts

”Ghost Of Tsushima” İçin Nihayet Çıkış Tarihi Belli Oldu.

Fatih Akgün

Fiyatıyla Cep Sevindiren LG Stylo 6 Tanıtıldı

Fatih Akgün

Nokia’nın Uygun Fiyatlı Yeni Akıllı Telefonu Nokia 1.3 Tanıtıldı!

Fatih Akgün

Yorum Yap