Teknolojix Haber
OYUN

Ünlü Yayıncı, Fortnite’ın Sıralama Sistemini Eleştirdi

Ünlü Twitch yayıncısı Elliott ‘Muselk’ Watkins, Twitter’da bir paylaşım yaparak Fortnite’ın sıralama sistemini eleştirdi ve Epic Games’in daha ‘uygun’ bir sıralama sistemine geçmesi gerektiğini söyledi.

Fortnite’ın rekabetçi modları, oyunun yayınlandığı tarihten beri tartışma konusu oluyor.

Oyuncular, düzenlenen turnuvalarla kendilerini üst seviyelere çıkarmaya çalışırken, oyun içi sıralama sistemini eleştirmeye devam ediyorlar. 

Fortnite’ın Arena sıralamalarını eleştiren oyuncuların arasında son olarak ünlü oyuncu ve yayıncı Elliott ‘Muselk’ Watkins de katıldı.

Watkins, sıralama sisteminin yeterince iyi olmadığını, Epic Games’in daha uygun bir sıralama sistemini uygulamaya başlaması gerektiğini söyledi.

Oyuncular büyük kupalar, günlük kupalar ve elemeler için Arena’yı oynayabiliyor. Ancak hangi oyuncunun daha üst sıralarda yer aldığını izlemenin şu anda herhangi bir yolu bulunmuyor.

Muselk de tam olarak bu nedenle Epic Games’i önümüzdeki dönem başlayacak Fortnite Bölüm:2 Sezon 3’te bu sıralama sistemini değiştirmeye davet etti.

Muselk, attığı tweette “Gelecek sezon gerçekten Fortnite’ın uygun bir elo rekabet sistemine geçmesini umuyoruz” dedi. Muselk, var olan sıralama sistemi uygulamasının kendisine “kazan-kazan” şeklinde bir his verdiğini söyledi.

 

Related posts

Mortal Kombat’ın Bol Kanlı Animasyon Filminin Fragmanı Yayınlandı!

Fatih Akgün

Rockstar Games Örnek Davranış!

Fatih Akgün

Lab Zero Games Türündeki Oyun Indivisible Ortaya Çıktı…

Meryem ACAR

Yorum Yap