Teknolojix Haber
GİYİLEBİLİR TEKNOLOJİ MOBİL

Uygun fiyatlı AirPods Pro geliyor!

Kablosuz kulaklıklara olan ilgi her geçen gün artıyor. Pazarda lider konumda olan Apple’ın buradaki konumunu kuvvetlendirmek için yeni çalışmalar yaptığı ortaya çıktı. Söylentilere göre, AirPods Pro’nun ardından  Lite versiyonu geliyor. AirPods Pro Lite’ın ise daha uygun fiyatlı olması bekleniyor. Uygun fiyatlı AirPods Pro dışında şirketin farklı ürünler üzerinde de çalıştığı söyleniyor.

 

Uygun fiyatlı AirPods Pro Lite planları sızdırıldı

DigiTimes tarafından sızdırılan bilgiye göre, Tayvan’daki tedarik zinciri ortakları ve Apple, fiyatının uygun olması beklenen AirPods Pro Lite da dahil olmak üzere birçok ürün üzerinde çalışıyor. Ayrıca çalışılan diğer ürünler ise, yeni nesil iPad, Watch ve iMac.

Apple’ın Çin’deki üretimi  koronavirüsten önemli derecede etkilenmiş durumda. Bu da Apple’ı doğrudan Tayvan’a yönlendirdi. Tayvan’daki üretimi artırmak ve çeşitlendirmek için de yeni model çalışmalarına başlandı. Salgının risklerinden kurtulmak isteyen Apple, yeni nesil iPad, Apple Watch, AirPods Pro Lite ve iMac üretimlerini artırabilir.

Apple, Mart 2019’da AirPods Pro modelini karşımıza çıkarmıştı. Standart AirPods’tan daha yüksek fiyata sahip olan modeli öne çıkaran özellik ise Aktif Gürültü Engelleme Sistemi’nin olması. Diğer yandan AirPods Pro Lite diye anılan model standart AirPods’ların üçüncü nesli de olabilir. Şimdilik Apple’ın model konumlandırması hakkında kesin bir bilgi yok.

Related posts

Apple’dan Zam Üzerine Zam

Fatih Akgün

2021 Yılında Mobilefest Kapılarını İkinci Kez Açacak…

Meryem ACAR

Bu telefonların şarjı bitmek bilmiyor!

Meryem ACAR

Yorum Yap