Teknolojix Haber
OYUN

Valorant Sonunda Çıktı! Nasıl İndirilir?

Yıllardır tahtını koruyan Counter-Strike serisine karşı League of Legends yapımcısından bir hamle gelmesi oyuncuları heyecanlandırdı. Daha önce kapalı betası yayınlanan VALORANT sonunda bütün dünyada yayınlandı. VALORANT nasıl indirilir?

VALORANT ücretsiz olarak çıktı

Riot Games’in merakla beklenen oyunu sonunda bütün dünyada çıktı. 5’e 5 birinci şahıs, taktiksel nişancı oyunu VALORANT artık tüm oyuncular tarafından oynanabilir durumda.

Çok oyunculu bir oyun FPS oyunu olan VALORANT’ta beşer oyuncudan oluşan iki takım, saldıranların savunuculara karşı olduğu 24 turda mücadele ederek tur tabanlı mücadeleleri kazanmaya çalışıyor. Oynaması ücretsiz olan VALORANT, dünyaya yayılmış bir rekabeti mümkün kılacak şekilde çok çeşitli PC donanımlarında çalışması için optimize edildi. Riot Games, FPS türündeki bu ilk oyununda sınıfının en iyi sunucu kalitesi, global altyapısı ve özel hile karşıtlığı (anti-cheat) teknolojisiyle taktiksel nişancılık türünün temelinde yer alan ilkeleri ve oyun deneyiminin rekabet bütünlüğünü koruma konusundaki kararlılığını gösteriyor.

VALORANT tüm oyuncular için ücretsiz ve özel tahsis edilmiş 128-tick sunucularla çıkıyor. VALORANT sunucuları ayrıca, örnek hızını arttırarak (upsampling) tüm oyuncu hareketlerini 128 FPS’ye çekebilecek; yani rakibiniz zayıf internet bağlantısı sebebiyle gecikme (lag) yaşasa bile, VALORANT sunucuları onun hareketini de otomatik olarak akıcı bir 128 FPS’ye taşıyacak. Bunlara ek olarak, global düzeyde oyuncuların en az yüzde 70’ine 35 milisaniyeden düşük ping hizmeti sunmayı misyon edinen Riot Games, “Riot Direct” adı altında internet hizmet sağlayıcılarıyla denklik düzenlemeleri konusunda çalışıyor.

VALORANT nasıl indirilir?

VALONRANT’ı indirmek için valorantın internet sitesine giriş yapmak gerekiyor. Sonrasında Hemen Oyna butonuna basıp, varsa mevcut Riot Games hesabınız ile giriş yapmanız, yoksa yeni bir hesap oluşturmanız gerek. VALORANT hesabı oluşturduktan sonra oyunu bilgisayara ücretsiz bir şekilde indirmek mümkün.

Related posts

Azoomee Uygulaması İle Çocuklar Hem Öğreniyor Hem Eğleniyor!

Japonya’da oyunculara özel oyun yatağı üretildi.

Fatih Akgün

Tek Kişilik Macera Başlıyor. Hearthstone: Galakrond’s Awakening…

Meryem ACAR

Yorum Yap