Teknolojix Haber
MOBİL

Vodafone, evden telefon onarımı için servis vermeye başladı (Bosanski jezik)

Vodafone, koronavirüs tedbirleri kapsamında yeni bir hizmet sunuyor.

Şirketin yeni “Dijital Destek Evde” çözümüyle, koronavirüs salgınından korunmak için evlerinde kalan müşterilerin ayağına gidilerek, arızalı telefonun evden alınması ve tamir edilerek tekrar eve bırakılması, tamir süresince yedek telefon temini, ultraviyole ışınla telefon temizleme hizmetleri sunuluyor.

Şirket, platforma eklediği yeni “Dijital Destek Evde” çözümüyle, koronavirüs salgınından korunmak için evlerinde kalan müşterilerinin ayağına giderek telefon onarım hizmeti veriyor. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya olmak üzere 5 ilde sunulan çözüm kapsamında, arızalı telefonun evden alınması ve tamir edilerek tekrar eve bırakılması, tamir süresince yedek telefon temini, ultraviyole ışınla telefon temizleme hizmetleri sunuluyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle olağanüstü bir dönemden geçildiğini belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

“Salgından korunmak ve yayılımını önlemek açısından evde kalmak büyük önem taşıyor. Bu dönemde dış dünyayla bağlantımızın ana unsurlarından biri haline gelen akıllı telefonlar konusunda müşterilerimizin her tür ihtiyacına eksiksiz yanıt vermek için harekete geçtik. Müşterilerimize ister akıllı telefon alırken, isterse kurulumda ya da satış sonrasında olsun, her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz. Bu kapsamda ‘Gülümseten Çözümler’ platformumuza eklediğimiz ‘Dijital Destek Evde’ çözümüyle, telefon onarımı hizmetini müşterilerimizin ayağına götürüyoruz. Üstelik, müşterilerimiz telefonsuz kalmasınlar diye, tamir süresince onlara yedek telefon temin ediyoruz.” 

65 yaş üstüne ücretsiz

Dijital Destek ürününü daha önce satın almış olan Vodafone’lular, telefon numarasını girip Dijital Destek Evde hizmetinden yararlanabiliyor. Bu ürünü satın almamış Vodafone müşterileri ya da Vodafone’lu olmayanlar ise web sitesinde oluşturulan arayüzden kredi kartıyla ödeme yaparak Vodafone mağazalarına gitmeden bu hizmeti kullanabiliyor.

Vodafone počinje servisiranje za popravku kućnog telefona

Vodafone nudi novu uslugu u sklopu mjera koronavirusa.

S novim rješenjem „Digital Support at Home“, kompanija kupcima koji ostaju u svojim domovima pruža usluge popravke telefona. U okviru rješenja ponuđenog u Istanbulu, Izmiru, Ankari, Bursi i Antaliji, odnošenje neispravnog telefona, pružanje rezervnog telefona, nude se usluge čišćenja uv zraka.  Vodafone Turska Engin Aksoy, izvršni potpredsjednik, rekao je slijedeće. „Važno je ostati kod kuće kako bismo se zaštitili od epidemije. Poduzeli smo akciju da odgovorimo na potrebe kupaca u vezi sa pametnim telefonima.‚‚

Related posts

Fransa’dan Apple’a 1,1 Milyar Euroluk Rekor Para Cezası!

Fatih Akgün

iOS 13.4 ve iPadOS 13.4 Güncellemesi Geldi!!

Fatih Akgün

e-Kitap Okumak İçin 10 Ücretsiz Uygulama (Android – iOS)

Fatih Akgün

Yorum Yap