Teknolojix Haber
TEKNOLOJİ (Genel) UYGULAMA

Vodafone Yanımda, “Hediye Çarkı” platformunu yeniledi

Vodafone, bireysel müşterilerine her hafta internet kazanma şansı sunduğu “Hediye Çarkı” platformunu yeniledi.

Vodafone’un, bireysel müşterilerine her hafta internet ve sürpriz hediyeler kazandırma şansı sunduğu “Hediye Çarkı” platformu yenilendi. Müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yenilenen platformda çeşitli hediyeler sunulacak.

Vodafone, “Hediye Çarkı” platformunun yeni dönemine özel düzenlediği büyük çekilişle ise 630 kişiye toplam 3 milyon TL değerinde hediye kazanma şansı sunacak. Katılımın 29 Mart 2020 tarihine kadar süreceği ve diğer operatör kullanıcılarına da açık olacağı açıklandı.

Engin Aksoy: “‘Hediye Çarkı’ platformunu müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yeniledik”

Vodafone’ un yenilenen “Hediye Çarkı” platformunu değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi: “ 3 yıl önce hayata geçirdiğimiz ‘Hediye Çarkı’ platformunu müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda yeniledik. Yeni dönemde müşterilerimize daha fazla internet, çeşitli fırsatlar sunacağız. Vodafone Yanımda üzerinden erişilen platformumuzun yeni dönemine özel olarak bir de hediye çekilişi düzenliyoruz. Bu çekilişle hediyeler dağıtacağız. ‘Hediye Çarkı’ çekilişinden diğer operatör kullanıcıları da yararlanabilecek.”

Hediye Çarkı  ile 20 GB’a kadar internet hediye edilecek

Platformda çark çevirme hakkı haftalık olarak yenilenecek.Yenilenen platformda, saatlik GB’lar kaldırılarak 20 GB’a kadar internet hediye edilecek.

Çekiliş diğer operatör kullanıcıları dahil herkesin katılımına açık olacak

Yenilenen “Hediye Çarkı” platformundan Vodafone’lu olmayanlar da yararlanabilecek. Diğer operatör kullanıcılarının Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek oturum açmaları ve ilgili yerlere ad-soyad bilgilerini girerek yapılan çekilişe kayıt olmaları yeterli olacak. Diğer operatör kullanıcılarının çekiliş dönemi boyunca toplam 1 katılım hakkı olacak. Vodafone’lular ise 8 hafta boyunca her hafta çarkı çevirdikleri her sefer için 1 yeni çekiliş hakkına sahip olacak.

Related posts

En iyi 5 oyun dizüstü sistemi…

Meryem ACAR

Telefonunuz her arabada kablo derdi yaşamadan şarj olacak.

Fatih Akgün

Amazon, Koronavirüs sebebiyle artan talebi karşılamak için 100 bin personel alacak!

Fatih Akgün

Yorum Yap