Teknolojix Haber
OTOMOBİL

Volkswagen ID.3 Türkiye’ye getirildi! İşte fiyatı!

Almanya merkezli otomobil markası Volkswagen’in bir süre önce duyurduğu elektrik motorlu aracı ID.3, Türkiye’de ikinci el araç sitesinde 0 km olarak satışa sunuldu. Peki Volkswagen ID.3 fiyatı ne kadar?

Volkswagen ID.3, Almanya merkezli otomobil devi Volkswagen’in bir süre önce duyurduğu ilk tamamen elektrik motorlu otomobil. Almanya’da ve belirlenen ülkelerde satışa çıkan araç, Türkiye’ye ise gelmemişti. Seri ülkemizde satışa sunuldu.

Volkswagen tarafından açıklanmış bir satış fiyatı ya da araç satışı bulunmuyor. Yani araç resmi olarak Türkiye’de değil. Ancak çok bilinen bir satış sitesinde üçüncü taraf kişiler tarafından ilan açılarak aracın Türkiye’ye getirildiğini görülüyor.

VOLKSWAGEN ID.3 FİYATI NE KADAR?

Üçüncü şahıslar tarafından ikinci el araç sitesinde satışa çıkarılan araç için belirlenen satış fiyatı ise 580 bin TL. Yurt dışı fiyatına bakıldığında serinin 36 bin dolardan satışa çıktığı biliniyor. Türkiye resmi satış fiyatı ise henüz belli değil.

Satış sitesindeki ilanda yer alan bilgilere göre Türkiye’ye gelen ID.3, Türkiye plakası takılmış durumda ve sıfır. Araç sahibi sadece aracın navigasyon, anahtarsız çalıştırma, şerit takip ve hız sabitleyici gibi sistemlere sahip olduğunu yazmış.

Related posts

Porsche’nin İlk Tam Elektrikli Modeli Taycan, Türkiye’ye Geldi

Nihal Sanlı

Volkswagen 2021 Touareg R Hibrit

Fatih Akgün

Dev İndirim !Akaryakıt Fiyatlarında Büyük İndirim Bekleniyor…

Meryem ACAR

Yorum Yap