Teknolojix Haber
UYGULAMA

WhatsApp Web’e Sesli Ve Görüntülü Arama Özelliği Geliyor!!

whatsapp web

WhatsApp’ın bilgisayar ve tabletlerde kullanılabilen versiyonu WhatsApp Web çok önemli iki özelliğe kavuştu. WhatsApp Web’e sesli ve görüntülü arama özelliği yeni sürümünde ortaya çıkarak yakın zamanda uygulamaya entegre edilmesi bekleniyor. 

 WhatsApp sürekli olarak kullanıcı deneyimini iyileştirmek ve daha fazla kullanıcıya ulaşabilmek için yeni güncellemeler yayınlıyor. WhatsApp’ın sesli ve görüntülü arama özelliğini web sürüme de getirecek. WhatsApp Web‘de yapılan bir güncelleme ise sesli ve görüntülü arama özelliğinin, artık çok yakında olduğunu gösteriyor. 

WhatsApp Web “2.2043.7” versiyonuna yükseltildi. Kaynak kodları ise yaklaşan sesli ve görüntü arama özelliği ile ilgili yeni detayları gözler önüne serdi. Yapılan güncellemeye göre kullanıcılar, WhatsApp Web’de arama yaparken iki farklı görüntü ile karşılaşacaklar gibi duruyor. Özellik muhtemelen birkaç hafta içerisinde kullanıma sunulacak   

WhatsApp, şu ana dek bu özellikle ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı. Ancak WhatsApp Web’in her yeni sürümü, bu özelliğin biraz daha hazır olduğunu gösteriyor. Şirket muhtemelen, daha fazla vakit kaybetmeden görüntülü ve sesli arama özelliğini WhatsApp Web’e sunacak. 

 

Related posts

iWhatsApp ile WhatsApp Mesajları Otomatik Cevaplanıyor!!

M. Büşra Kaya

Help Steps İle Adımlarını İyiliğe Çevir!

Fatih Akgün

Koronavirüs Tedbirleri!Marketlerde Yeni Dönem Resmen Başladı…

Meryem ACAR

Yorum Yap