Teknolojix Haber
YAZILIM

windows 10 Insider’a Yeni Gelen Özellik Akıllı Telefonların Şarjını Uzatacak

Telefonların Şarjını Uzatan Yeni Özellik

Windows 10 Insider için yeni güncelleme yayınladı. Windows 10 Insider’ın yayınlanan yeni güncellemesinde özellikle ‘Telefonunuz’ uygulamasına gelen yeni özellikler dikkat çekici.

Windows 10 Insider programın üyeleri için güncelleme yayınlandı. Yayınlanan güncellemede çözülen sorunlara artı olarak ‘Telefonunuz’ uygulaması ve Samsung Galaxy S20 serisi ve Samsung Galaxy Z Flip’i bilgisayarla çok daha kuvvetli bir şekilde bir araya getirme özellikler sunuyor.

Build 19582 güncellemesinde yer alan ‘Telefonunuz’ güncellemesi, Samsung Galaxy S20, S20 Plus, S20 Ultra ve Galaxy Z Flip telefonlar ve Windows 10 işletim sistemi yüklü bilgisayarlar arasında metin ve görüntü kopyalama, yapıştırma işlemleri yapılabilecek.

Güncellemeyle birlikte ‘Telefonunuz’ uygulaması aracılığıyla telefonun ekranı tamamen kapalıyken telefonunuz  kontrol edilebilecek. Bu özellik sayesinde telefonların şarjı çok daha uzun süre dayanabilecek.

Akıllı telefonlar, RCS’ye izin veren servis sağlayıcıları sayesinde SMS’lerle birlikte multimedya ögeleri de gönderip, alabiliyorlar. Cihazlarında RCS’yi etkinleştiren ve Samsung Mesajlar uygulaması kullanan kullanıcılar, bundan sonra Windows 10’da bulunan ‘Telefonunuz’ uygulaması ile bu mesajları bilgisayarlarından okuyabilecek ve yeni mesajlar gönderebilecekler.

Related posts

Samsung’dan “Küçük” Bir İtiraf”

Tülay Yanatma

Siber Zorbalar Zoom Uygulamasını Hedef Aldı!

Sümeyye Turhan

Safari, Çok Yakında Önemli Bir Güvenlik Güncellemesiyle Gelecek

Fatih Akgün

Yorum Yap