Teknolojix Haber
TEKNOLOJİ (Genel) ÜRÜN İNCELEME YAŞAM

Xiaomi, 248 Ekranlık Redmi Televizyonu ve Dokunmatik Ekranlı Hoparlörünü Tanıttı

Teknoloji sektörüne çıkartma yapan Xiaomi, Redmi K30 Pro’nun ardından yeni televizyonu ve yeni dokunmatik ekranlı hoparlör modelini tanıttı. Xiaomi özellikle 248 ekran büyüklüğündeki yeni televizyonu ile tüketicinin dikkatini çekecek gibi.

Xiaomi geçtiğimiz saatlerde, tüketicilerin bir süredir büyük bir heyecanla bekledikleri yeni telefonu Redmi K30 Pro ile tüketicilerin karşısına çıktı. Xiaomi, bu üst seviye telefonlar ile birlikte yeni bir televizyon ve bir de dokunmatik ekranlı hoparlör modelini tanıttı.Xiaomi, özellikle de yeni televizyonu ile tüketicileri kendisine hayran bırakabilir.

Xiaomi’nin duyurduğu yeni televizyon, yine Redmi markası altında piyasaya sürülüyor ve “Max” olarak isimlendirilyor. 98 inç gibi devasa bir büyüklüğe sahip olan bu televizyon, tüketicilere 4K çözünürlük sunuyor. Duyurulan dokunmatik ekranlı hoparlör modeli ise Redmi Touchscreen Speaker 8 olarak isimlendiriliyor ve tüketiciler için fazlasıyla şık bir hoparlör deneyimi sunuyor. Dilerseniz şimdi, Xiaomi’nin yeni ürünlerine daha yakından bakalım.

Xiaomi’nin 98 inç büyüklüğündeki yeni televizyonu, bir televizyondan çok daha fazlasını vadediyor. HDR teknolojisine sahip olan televizyon, 4K çözünürlüğünün yanı sıra 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip. Bluetooth, Wi-Fi, Dolby, DTS-HD gibi teknoloji desteklerine sahip olan televizyon, Android TV’ye dayanan Patchwall OS işletim sistemi ile çalışıyor.

Xiaomi tarafından yapılan açıklamalara göre; bir televizyondan ziyade multimedya cihazı olarak nitelendirilecek bu ürüne sahip olmak istediğiniz takdirde 2.830 dolar (yaklaşık 18.350 TL + vergiler) ödeme yapmanız gerekiyor. Xiaomi, yeni televizyonunun 9 Nisan itibarıyla satın alınabileceğini söyledi ancak bu ürünün hangi ülke pazarlarında yer alacağını açıklamadı.

Related posts

Robotlar 10 yıl içinde yakın arkadaşımız olmaya hazırlanıyor

Fatih Akgün

MOBİSAD Sonuçlarını Açıkladı!’Cep Telefonu İthalatı Son 4 Yılın En Düşük Seviyesinde’…

Meryem ACAR

Nanoteknoloji Sayesinde Zerdeçaldaki Kürkümin Emilimi Arttırıldı …

Fatih Akgün

Yorum Yap