Teknolojix Haber
MOBİL SOSYAL MEDYA

Xiaomi CEO’su Lei Jun da Onu Kullanıyor

Çin’in sosyal medyası Weibo’da paylaşım yapan Xiaomi’nin CEO’su Lei Jun’un hangi telefonu kullandığı, bir gönderisinin açıklamalarında ortaya çıktı.

Piyasada bu kadar telefonun olduğu bu dönemde kendi markalarını mı kullanıyor yoksa başka bir marka telefon mu tercih ediyor. İşte o telefonlar;

Lei Jun’un Çin’in Twitter’ı olarak bilinen Weibo hesabında paylaştığı bu telefonlar arasında yok yok diyebiliriz. Lei Jun, 2019 yılında; Black Shark 2,  Black Shark 3, Xiaomi Mi CC9 Pro, Mi 9, Mi CC9, Redmi Note 8, Note 8 Pro, Mi 10, Redmi K20 Pro, Redmi 8A, Redmi 7A, Pro ve Redmi K30 Pro modellerini bizzat kendisi kullanmış.

Gönderisinin altına kullandığı telefonun modeli görünen ünlü CEO’nun takipçileri bu durumu fark ettiler ve Lei Jun’a neden Xiaomi mi MIX 3 kullanmadığını sordular. Jun ise bu soruya, “Mi MIX 2S kamera güncellemesini test ediyorum” cevabını verdi.

Xiaomi Mi MIX 2S, Çinli telefon üreticisinin 2019 yılında piyasaya sürdüğü ilk telefondu. MIX serisinin ilk çift kameralı modeli olan MIX 2S’de kullanılan kameraların özellikleri 12 MP (geniş açı) + 12 MP’di. Geçtiğimiz hafta yayınlanan kararlı güncellemeyle Mi MIX 2S’e, 960 kare yavaş çekim modu ve gece sahnesi eklenmişti.

Related posts

2020 Yılından İtibaren WhatsApp,  Milyonlarca Telefondan Desteğini Kesecek…

Meryem ACAR

Huawei Patent Başvurusunda Bulundu

Fatih Akgün

İnstagram Uygulamasında Alışveriş özelliği nasıl etkinleştirilir?

Fatih Akgün

Yorum Yap